• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Klient w PHP na zewnętrznym hostingu i lokalny serwer w Python

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
247 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2019 w PHP przez Bartosz Pawlak Początkujący (370 p.)
edycja 24 lipca 2019 przez Bartosz Pawlak
Chce zrealizować:

komunikacja przy użyciu socetów. Serwer napisany w Python uruchamiany lokalnie. Klient napisany w PHP na zewnętrznym hostingu. Na tym hostingu mam też bazę danych, więc muszę z niego korzystać. Na serwera muszę przekazywać dane z bazy danych.

Czy jest to możliwe?

Jeśli tak to jak?

Jeśli nie to jak inaczej zrealizować to połączenie z zachowaniem bazy danych na zewnętrznym hostingu? Hosting nie obsługuje Pythona, więc pozostaje PHP na hostingu. Tak więc jak nie socetami to czym?

Pozdrawiam.

Edit: Już problem rozwiązany. Uruchomiłem serwer w Python i klienta w PHP lokalnie (nie na zewnętrznym hostingu) i zadziałało. I tak mogłem pobrać dane z bazy znajdującej się na zewnętrznym hostingu, a o to mi chodziło.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 lipca 2019 przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
Co to znaczy, że "Serwer jest napisany w Python"? Ja myślałem, że w Pythonie to się pisze programy/skrypty/aplikacje. To jest jakiś "Apache" napisany w Pythonie?

Musisz dostarczyć więcej szczegółów. Jakiś kod, co konkretnie chcesz zrobić?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 209 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2018 w Systemy operacyjne, programy przez peanut1 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 467 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 549 wizyt
pytanie zadane 5 kwietnia 2018 w C# przez Oskar Filippoto Początkujący (470 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...