• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Microsoft visual studio Projekt z typem wyjściowym nie moze być bezpośrednio uruchomiony..

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,187 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2019 w C# przez Bezy Bywalec (2,280 p.)
edycja 19 lipca 2019 przez Bezy

Mam Problem z ...

Projekt z typem wyjściowym biblioteki klas nie może zostać uruchomiony bezpośrednio

Aby debugować  projekt dodaj projekt wykonywalny do tego rozwiazania ktore odwołuje się do projektu biblioteki ustaw projekt wykonywalny jako projekt startowy.

tak  więc ustawiam ten projekt jako startowy po czym wyskakuje ten sam błąd, niewiem co robić pomożecie...

Ustawiłem uruchomienie programu na aplikacje konsolową..

Teraz mam kolejny problem wyskakuje mi błąd 

Nie można uruchomić programu E: "tutaj ścieżka"

"Kolejna ścieżka" Projekt Zero.dll nie jest prawidłową aplikacją win32 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 19 lipca 2019 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
wybrane 19 lipca 2019 przez Bezy
 
Najlepsza
Nie wiem jak skonfigurowałeś ten projekt, ale wciąż budujesz DLLki.

Z głowy nie pamiętam jak się tam zmienia, ale jeśli to mały projekt to mógłbyś po prostu zrobić go od nowa i przenieść kod?
komentarz 19 lipca 2019 przez Bezy Bywalec (2,280 p.)
Dzieki że pomogłeś !

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 9,794 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,070 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 293 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,941 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...