• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bootstrap 4 jak dostosować

Object Storage Arubacloud
0 głosów
319 wizyt
pytanie zadane 17 lipca 2019 w HTML i CSS przez cytryn3 Nowicjusz (160 p.)

Witam, jak przerobic ten kod pod Bootstrap4 chodzi aby te bloki sie dostosowaly do rozdzielczosci.

https://jsfiddle.net/gb5otrxp/

1
komentarz 17 lipca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

ale Ty tu nigdzie nawet nie zacząłeś dodawać bootstrapa...?! Czytałeś w ogóle jego dokumentację czy liczysz po prostu na gotowca... w css ustawiasz na sztywno PX, a chcesz robić automatyczne dostosowywanie się do wymiarów ekranu... tu w sumie w ogóle nie widzę za bardzo uzasadnienia dla podciągania userowi bootstrapa jeśli miałoby to być tylko dla rozłożenia elementów... to możesz zrobić flexem - poczytaj sobie o tym np. tu: https://css-tricks.com/snippets/css/a-guide-to-flexbox/ to jest wręcz gotowiec dla flexa.

komentarz 17 lipca 2019 przez cytryn3 Nowicjusz (160 p.)
przeniesione 17 lipca 2019 przez Arkadiusz Waluk
nie licze na gotowca tylko na pomoc, jak mam rozwiazac szkielet za pomoca Bootstrap4. Szerokosc ustawiona na sztywno bo kod skopiowałem tak jak byl.

 

to sa moje pierwsze poczatki
komentarz 17 lipca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

no oki, ale to powiedz po prostu czego konkretnie nie rozumiesz z dokumentacji, z czym konkretnie masz problem, bo w dokumentacji wg mnie wszystko jest ładnie rozpisane: https://getbootstrap.com/docs/4.3/getting-started/introduction/

komentarz 17 lipca 2019 przez cytryn3 Nowicjusz (160 p.)

Moze i jest rozpisane ale wiadomo nie wiem za co sie zlapać. np. robie 

<div class="container"></div>

A w nim elementy kwadrata, kwadratab itd... ale jak ustawić siatke grid aby to się dostosowało dodam ze grafika bedzie miala stalo szerkosc i wysokosc. 

komentarz 19 lipca 2019 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Używając bootstrapa, musisz godzić na pewne rzeczy (chyba, że sobie customizujesz :) przez sass) albo robisz na okrętkę. A po drugie to co robisz, nawet nie potrzebujesz grida. Możesz to obudować row-->xs12 sm4 i już masz 3 kwadraciki :), i na ten xs12 robisz background-image i contain i wsio.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 417 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 1,286 wizyt
pytanie zadane 12 grudnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kamil Gąsior Obywatel (1,430 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 59 wizyt

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...