• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Brak adnotacji w filmach na kanale YouTube

Object Storage Arubacloud
0 głosów
262 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2019 w Sprawy forum przez qwiateq Początkujący (430 p.)
zamknięte 14 lipca 2019 przez qwiateq
Dzień dobry.

Wydaje mi się, że to odpowiedni dział na forum, więc wrzucam ten post :D

Przerabiając jeden z kursów pana Zelenta na kanale zauważyłem, że w filmach nie ma adnotacji. Ja mam włączoną opcję z pokazywaniem adnotacji, jednak wygląda na to, że tych adnotacji po prostu nie ma dodanych do filmów. Wiem, że te adnotacje kiedyś tam były, a teraz ich po prostu nie ma.

Nie jest to jakieś duże utrudnienie, ale wiem, że odpowiednie adnotacje potrafią nieraz dobrze naświetlić sytuację i wyklarować ewentualną pomyłkę w filmie lub coś doprecyzować, dlatego poruszam ten temat.
komentarz zamknięcia: Uzyskałem odpowiedź na pytanie

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 14 lipca 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
wybrane 14 lipca 2019 przez qwiateq
 
Najlepsza

Jeśli dobrze rozumiem, to mowa o tych adnotacjach wyskakujących w różnych momentach filmu, dodawanych z poziomu YouTube: https://support.google.com/youtube/thread/677485?hl=en

Back in 2017, we removed Annotations Editor and the ability to create new annotations or edit existing ones. Soon, we’ll stop showing any remaining annotations on older videos and remove them from Creator Studio Classic. Note: over 70% of watch time comes from mobile and this number is growing– since annotations only work on desktop, they’re reaching less and less people. We plan to make this change on January 15, 2019.

2
komentarz 14 lipca 2019 przez qwiateq Początkujący (430 p.)
Tak, dokładnie o te adnotacje mi chodziło. Nie miałem pojęcia że je wyłączyli. Wielkie dzięki za pomoc. Zamykam temat :D

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 287 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 243 wizyt
pytanie zadane 25 września 2018 w Java przez BuxBleed Użytkownik (810 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 909 wizyt
pytanie zadane 13 października 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Cepepe Początkujący (260 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...