• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Przesyłanie dźwięku na raspberry pi

Object Storage Arubacloud
0 głosów
631 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2019 w Systemy operacyjne, programy przez niezalogowany
zamknięte 13 lipca 2019
Jak można przesyłać dźwięk na raspberry pi z komuptera czy androida bez instalacji dodatkowego oprogramowania/sterowników.  Chodzi mi o taki efekt jak na przykład słuchawki czy głośniki bluetooth.
komentarz zamknięcia: Znalazłem rozwiązanie.
komentarz 13 lipca 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
No to albo masz Modul bluethoot, rspy 3 chyba go nie ma od poczatku, nie wiem jak rspy 4. I piszesz sobie apke. Albo uzywasz serwera do tego. Polaczenie w sieci lokalnej
komentarz 13 lipca 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
A mozesz jeszcze powiedziec, po co chcesz przesylac dzwiek?
komentarz 13 lipca 2019 przez niezalogowany
Do raspberry mam podłączone głośniki przewodowe. Nie chce przełączać kabla na przykład pomiędzy komputerem a telefonem.
komentarz 13 lipca 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Nie da sie bez niczego tego zrobic. Musisz miec cos, co wysle ten dźwięk, odbierze i jeszcze "zaprezentuje"
komentarz 13 lipca 2019 przez niezalogowany

Znalazłem to o co mi chodzi. https://raspberrypi.stackexchange.com/questions/47708/setup-raspberry-pi-3-as-bluetooth-speaker . Działa z androidem i linuxem.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 467 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2018 w Python przez SimiVoid Pasjonat (19,790 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 118 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 441 wizyt

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,616 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...