• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wysypał mi się phpmyadmin

0 głosów
50 wizyt
pytanie zadane 12 lipca w Systemy operacyjne, programy przez mateusz.zajac Obywatel (1,260 p.)

Cześć,

Mam zainstalowany program xampp. Wczoraj pracowałem nad stroną i w bazie danych bez problemów. Dzisiaj po aktualizacji systemu dostaję coś takiego:

Zajrzałem w plik config.inc.php jak podpowiada jedna z informacji, ale plik wygląda normalnie...

Co się stało, że nadal baza danych się sama mi zbuntowała?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 lipca przez 1234 Gaduła (4,740 p.)
PHPMyAdmin nie umie połączyć się z bazą danych. Jesteś pewien, że serwer MySQL jest włączony i że login i hasło użytkownika root nie były zmieniane?
komentarz 12 lipca przez mateusz.zajac Obywatel (1,260 p.)
Uruchamiam xampp`a jak zawsze. Wczoraj pracowałem bez problemu. Zrobił aktualizację systemu i mam coś takiego... Nic, ani nikt nie dotykało komputera :) przeinstalowałbym xampp`a, ale nie mam kopii bazy danych, więc obawiam się, że pójdzie ona w nie pamieć podczas reinstalacji.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 483 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Eukill Początkujący (250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 113 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 800 wizyt
pytanie zadane 26 października 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Undisputed Bywalec (2,610 p.)
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

65,794 zapytań

112,440 odpowiedzi

237,547 komentarzy

46,729 pasjonatów

Przeglądających: 230
Pasjonatów: 12 Gości: 218

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...