• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Modem Huawei nie działa na 4G od T-mobile

0 głosów
74 wizyt
pytanie zadane 12 lipca w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Nałogowiec (30,470 p.)
Witam, posiadam modem modem HUAWEI E3372 LTE i mam problem z internetem. Internet od T-mobile na karte działa tylko na 3G, chociaż ma możliwość na 4G. Próbowałem wymusić, aby łączył się z 4G jednak próba kończy się niepowodzeniem i nie ma internetu. Włożyłem kartę z Playa i normalnie mogę się połączyć z siecią 4G bez problemu, czy ktoś wie co może być przyczyną, że nie mogę połączyć się z 4G od T-mobile. Sprawdziłem również w różnych lokalizacjach i cały czas T-mobile łączy sie z siecią 3G, chociaż 4G jest dostępne
komentarz 13 lipca przez SmoothCrash Obywatel (1,520 p.)
Musialbys zaktualziowac firmware
komentarz 13 lipca przez Paweł123 Nałogowiec (30,470 p.)
Zrobiłem, nic nie pomogło, problem jest tylko z siecią T-MOBILE
komentarz 13 lipca przez SmoothCrash Obywatel (1,520 p.)
No to dobre wiesci. Wiemy czego nie jkkupiwac , przejdz na Play maja lepsze pakiety
komentarz 14 lipca przez Paweł123 Nałogowiec (30,470 p.)
Właśnie korzystam z Playa i chyba dalej bede korzystał

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 87 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 193 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2017 w Sieci komputerowe, internet przez czujek22 Mądrala (7,150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 37 wizyt
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

65,794 zapytań

112,440 odpowiedzi

237,547 komentarzy

46,729 pasjonatów

Przeglądających: 231
Pasjonatów: 12 Gości: 219

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...