• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Złożony problem z DirectX11

Object Storage Arubacloud
0 głosów
729 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2019 w Grafika i multimedia przez Karissa Nowicjusz (120 p.)
Witam, jako fan Gothica chciałbym pograć w nigo na nowo zakupionym laptopie oczywiście, posiadającym Win 10. Jest to dokładnie Gothic 2 Returning 2.0 AB, mod oparty o DX11.

Laptop jst nowy, dysk ssd i hdd, intel i7, grafika od nvidi 1050 ti

Instalacja wydaje sie  ze przebiega prawdłowo ale po odpaleniu okazuje się, że grafika oparta na dx11 z tego moda się nie załadowała a w dodatku fps są delikatnie mówiąc tragiczne

Playerkit i systempack był instalowany

Pomocy bo jestem bliski depresji, czemu ta grafika z dx11 nie działa, na komputerze pokazuje że aktualnie mam wersje dx12, wic ta starsza powinna byc obslugiwana, mimo to zainstalowałem dx11 ale nic nie pomogło

czemu ta grafika się nie ładuje?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,605 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2017 w Offtop przez chmod96 Obywatel (1,380 p.)
+2 głosów
0 odpowiedzi 82 wizyt
+5 głosów
0 odpowiedzi 137 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,617 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...