• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Internet na kartę bez limitu 10.07.2019

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
548 wizyt
pytanie zadane 10 lipca 2019 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
zmienione kategorie 12 lipca 2019 przez criss
Witam, poszukuje oferty Internet na kartę bez limitu. Teraz posiadam Play i mam 100GB miesięcznie za 49 zł, po wykorzystaniu internetu prędkość zwalnia do 1Mb/s. 100GB wykorzystuje w 2 tygodnie (Netflix, HBO GO, YouTube itp). Szukam teraz jakieś normalnej oferty. Moją uwagę przykuła oferta T-mobile http://www.t-mobile.pl/pl/supernetvideo

Czy ktoś się orientuje, czy są jakieś lepsze pakiety na kartę (Pre-paid). Abonamentu nie chciałbym, ponieważ miałem i tylko straciłem czas i pieniądze.

Ogólnie mieszkam na zadupiu, gdzie nie ma poprowadzonego kabla...
komentarz 11 lipca 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Wydaje mi sie, ze Orange mialo cos podobnego, mozesz sprawdzic zawsze. Zreszta ta oferta obejmuje tylko dane serwisy, siec i tak bedziesz musiał kuoic neta na inne rzeczy. Moze mniej, moze tyle samo. Zalezy co robisz

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 lipca 2019 przez 1234 Dyskutant (9,140 p.)

Jeśli chodzi o pakiety na kartę to nie kojarzę niczego lepszego. Co do abonamentów to T-Mobile ma z tego co rozumiem po tym co napisali na stronie internet bez limitu, który nie zwalnia (ale umowa na 24 miesiące): 

"Pojęcie „Nielimitowany Internet Domowy” dotyczy dostępu do mobilnego Internetu w zasięgu sieci Operatora i oznacza możliwość korzystania z usługi bez limitu objętości danych oraz bez zmiany deklarowanej szacunkowej prędkości maksymalnej, przez cały czas obowiązywania umowy" (na samym dole strony)

0 głosów
odpowiedź 12 lipca 2019 przez tomek2323 Bywalec (2,050 p.)

https://a2mobile.pl/

Tutaj masz za 20 no limit , pierwszy miesiąc za 10 zet 

Problem jest tylko z rejestracją karty nie każda żabka  ma te funkcję. 

 

komentarz 12 lipca 2019 przez 1234 Dyskutant (9,140 p.)

W A2MOBILE INTERNET DAJEMY NAJLEPIEJ!

Stosujemy jedynie ograniczenia prędkości:
do 5 GB — brak ograniczeń
5-10 GB — prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB — prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB — prędkość max. 512 kb/s

Taki nie do końca no limit

komentarz 12 lipca 2019 przez tomek2323 Bywalec (2,050 p.)
Lejek na 512 po 15Gb za 20 zł plus rozmowy bez limitu i sms to i tak chyba lepiej niż wszystkie powyżej :)
komentarz 12 lipca 2019 przez 1234 Dyskutant (9,140 p.)
Jeśli chodzi o używanie tej oferty w telefonie to jest jak najbardziej ok, ale wydaje mi się, że pytającemu chodziło internet lte do domu, a w takim przypadku 15 GB to chyba trochę mało jeśli ktoś dużo ogląda :D

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 62 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Majster6918 Gaduła (4,030 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 545 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2017 w Sieci komputerowe, internet przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 467 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2017 w Offtop przez niezalogowany

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...