• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Internet na kartę bez limitu 10.07.2019

0 głosów
143 wizyt
pytanie zadane 10 lipca w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (30,470 p.)
zmienione kategorie 12 lipca przez Criss
Witam, poszukuje oferty Internet na kartę bez limitu. Teraz posiadam Play i mam 100GB miesięcznie za 49 zł, po wykorzystaniu internetu prędkość zwalnia do 1Mb/s. 100GB wykorzystuje w 2 tygodnie (Netflix, HBO GO, YouTube itp). Szukam teraz jakieś normalnej oferty. Moją uwagę przykuła oferta T-mobile http://www.t-mobile.pl/pl/supernetvideo

Czy ktoś się orientuje, czy są jakieś lepsze pakiety na kartę (Pre-paid). Abonamentu nie chciałbym, ponieważ miałem i tylko straciłem czas i pieniądze.

Ogólnie mieszkam na zadupiu, gdzie nie ma poprowadzonego kabla...
komentarz 11 lipca przez DragonCoder Pasjonat (21,250 p.)
Wydaje mi sie, ze Orange mialo cos podobnego, mozesz sprawdzic zawsze. Zreszta ta oferta obejmuje tylko dane serwisy, siec i tak bedziesz musiał kuoic neta na inne rzeczy. Moze mniej, moze tyle samo. Zalezy co robisz

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 lipca przez 1234 Gaduła (4,740 p.)

Jeśli chodzi o pakiety na kartę to nie kojarzę niczego lepszego. Co do abonamentów to T-Mobile ma z tego co rozumiem po tym co napisali na stronie internet bez limitu, który nie zwalnia (ale umowa na 24 miesiące): 

"Pojęcie „Nielimitowany Internet Domowy” dotyczy dostępu do mobilnego Internetu w zasięgu sieci Operatora i oznacza możliwość korzystania z usługi bez limitu objętości danych oraz bez zmiany deklarowanej szacunkowej prędkości maksymalnej, przez cały czas obowiązywania umowy" (na samym dole strony)

0 głosów
odpowiedź 12 lipca przez tomek2323 Obywatel (1,430 p.)

https://a2mobile.pl/

Tutaj masz za 20 no limit , pierwszy miesiąc za 10 zet 

Problem jest tylko z rejestracją karty nie każda żabka  ma te funkcję. 

komentarz 12 lipca przez 1234 Gaduła (4,740 p.)

W A2MOBILE INTERNET DAJEMY NAJLEPIEJ!

Stosujemy jedynie ograniczenia prędkości:
do 5 GB — brak ograniczeń
5-10 GB — prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB — prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB — prędkość max. 512 kb/s

Taki nie do końca no limit

komentarz 12 lipca przez tomek2323 Obywatel (1,430 p.)
Lejek na 512 po 15Gb za 20 zł plus rozmowy bez limitu i sms to i tak chyba lepiej niż wszystkie powyżej :)
komentarz 12 lipca przez 1234 Gaduła (4,740 p.)
Jeśli chodzi o używanie tej oferty w telefonie to jest jak najbardziej ok, ale wydaje mi się, że pytającemu chodziło internet lte do domu, a w takim przypadku 15 GB to chyba trochę mało jeśli ktoś dużo ogląda :D

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 193 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2017 w Sieci komputerowe, internet przez czujek22 Mądrala (7,150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 385 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2017 w Offtop przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 2,150 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca 2016 w Offtop przez fckueve Dyskutant (9,740 p.)
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

65,794 zapytań

112,440 odpowiedzi

237,547 komentarzy

46,729 pasjonatów

Przeglądających: 224
Pasjonatów: 12 Gości: 212

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...