• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Komputer dla dziewczyny - 6000zł

Object Storage Arubacloud
0 głosów
687 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Tomasz Kolk Użytkownik (750 p.)
Siemka moja dziewczyna ma nie długo urodziny i chce jej kupić komputer do 6000zł mam już pamięc ram ddr4 2x16GB i zasilacz i brakuje mi reszty. Polecicie jakiejś części? nie chce gotowców(np z allegro) sam składam
komentarz 3 lipca 2019 przez Tomasz Kolk Użytkownik (750 p.)

Myślę, że jednak nie znasz.

 Wróć do tamtego tematu i zobacz co dopisałem

komentarz 3 lipca 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Tak z ciekawości, co chciałeś uzyskać tym zapisem?
komentarz 4 lipca 2019 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

No komp ma być wiadomo do jakiś gierek jakieś simsy,filmy,fb itp

No to wystarczy ci komputer do ok. 800 zł, z Core i5 np. 3. generacji, na którym pograsz nawet w GTA V...

https://www.youtube.com/watch?v=rUR7w2wZ1wA

https://www.youtube.com/watch?v=N7eAoVZz9eU

komentarz 4 lipca 2019 przez Tomasz Kolk Użytkownik (750 p.)
Dzięki ale ja nie chce oszczędzać na mojej "Miłości" mam już zestaw czekam na paczki całkowity koszt: 4 735,39zł
komentarz 4 lipca 2019 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Tu nie chodzi o oszczędzanie... skoro wolisz wydać 6.000 zł na komputer do oglądania filmów i FB to życzę powodzenia... ach, ta konsumpcyjność... Ja pracuję na MacBooku Pro z 2012 roku i zajmuję się na nim pełnym programowaniem oraz odpalaniem wirtualnych maszyn - procesor Core i5 3. generacji + 8 GB RAM i komputer chodzi bardzo płynnie, że się zastanawiam po co mi lepszy komputer. Ew. może kiedyś wymienię dysk na SSD. A co dopiero komputer do Simsów, filmów i FB... Czy jakbyś miał kupić swojej "Miłości" samochód to od razu Ferrari zamiast ładnego Fiata albo Cequento, żeby na niej nie oszczędzać?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 3 lipca 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)
Moja propozycja https://www.x-kom.pl/lista/qcm6h0y3l

SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2
Toshiba 1TB 7200obr. 64MB P300 OEM
Intel i7-8700 3.20GHz 12MB BOX
Seasonic 550W Focus Plus 80 Plus Gold BOX
Gigabyte Z390 GAMING X
Gigabyte GeForce RTX 2070 GAMING 8G GDDR6
ADATA 512GB M.2 PCIe XPG SX8200 Pro
SilentiumPC Armis AR7 TG
1
komentarz 4 lipca 2019 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Serio? To ma być komputer m.in. do FB...
komentarz 4 lipca 2019 przez Tomasz Kolk Użytkownik (750 p.)

@Stever, Powiem że nawet spoko komp ale mam już zestaw, czekam na części 

komentarz 4 lipca 2019 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Nie ukrywam, że konfiguracja spoko, ale RTX do oglądania filmów, czy FB... ? Serio? Następnym razem piszcie, że składacie komputer i ma to być najlepszy komputer, a nie do takich czynności jak "oglądanie filmów, FB", to nie będziecie wtedy innych wprowadzali tu na forum w błąd [...]
komentarz 8 lipca 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)
Nie było jednoznacznie napisane do czego będzie wykorzystywany komputer.

Do takiego użytkowania to wystarczy konfiguracja za 2k zł.
komentarz 8 lipca 2019 przez Tomasz Kolk Użytkownik (750 p.)
Już dostała i zadowolona

Podobne pytania

–1 głos
2 odpowiedzi 268 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 220 wizyt
0 głosów
6 odpowiedzi 715 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,539 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...