• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Stronka do oceny

Object Storage Arubacloud
0 głosów
232 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2019 w Nasze projekty przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
edycja 1 lipca 2019 przez Layoutowiec

Cześć!

Wrzucam moją stronkę do oceny pod względem kontentu, który całkowicie się zmienił od ostatnich moich wpisów. Póki co są na razie posty mówiące o tym co przedstawia dana kategoria jednak od dziś wszystko startuje juz normalnie. Oznacza to że posty będą pojawiać się według rozpiski na dole strony.

http://dailydev.pl/

Dzięki za wszystkie opinie oraz poświęcony czas!

Pozdrawiam serdecznie

komentarz 1 lipca 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

No chyba z nie zależy ci na dużej sławie (co nie zmienia tego ze będziesz mało znaczyć a twoje zarobki będą niskie).

Jak nie jesteś znany, to mało zarabiasz? 

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 1 lipca 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Hm, czyli prosisz o ocenę contentu, którego jeszcze nie ma? Są dopiero, jak sam napisałeś, wpisy zapowiadające, więc ja nie za bardzo wiem co tu ocenić.

Język postów mnie osobiście razi i odpycha - liczne literówki, braki "ogonków", przecinków, zwroty z małej litery, np.:

No chyba z nie zależy ci na dużej sławie (co nie zmienia tego ze będziesz mało znaczyć a twoje zarobki będą niskie)

Perfekcji nie oczekuję, sam nie raz błędy popełniam, ale w takiej liczbie to wygląda trochę na pisanie "na odwal", bez szacunku do czytelnika. Więcej o treści nie ma co powiedzieć skoro jej nie ma.

Przy okazji: w menu kliknięcie na "Gram motywacji" rzuca 404. W niektórych miejscach strony brakuje tłumaczeń, wygląda na niedopracowane. Na dole jest newsletter, ale nie ma ani słowa co tam będzie wysyłane, ani polityki prywatności, o której jest tam mowa. Ikona Instagrama też wygląda dziwacznie. Brak HTTPS. Może uznasz to za czepianie się, ale to po prostu taka garść sugestii moich jako czytelnika po szybkim zapoznaniu się ze stroną - może Ci w czymś pomogą.

komentarz 1 lipca 2019 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Okej postaram się poprawić wszelkie błędy...  Jednak nie mam pojęcia w jaki sposób poprawić te nie przetłumaczone fragmenty na wp...
komentarz 1 lipca 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Ja też nie, nie siedzę w WP. Zakładam, że można zrobić wyszukiwanie we wszystkich plikach, znaleźć dane słowo i je tam zamienić, ale domyślam się też, że można gdzieś to ładniej nadpisać albo zmienić, może samym motywem czy coś. Ale nie wiem, nie pomogę.

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 181 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 202 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2020 w Nasze projekty przez Andrzej Czarny Użytkownik (720 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 369 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2017 w Nasze projekty przez adim1248 Początkujący (450 p.)

92,568 zapytań

141,421 odpowiedzi

319,627 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...