• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dlaczego logo nie otwiera się w XAMPPie ?

0 głosów
671 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2015 w HTML i CSS przez Leron Nowicjusz (120 p.)
Witam serdecznie,

Mam problem zaznaczony już w temacie. logo w rozszerzeniu .png nie chce otworzyć się w localhost co mnie niesamowicie irytuje :|

Fakty:

1. Przy bezpośrednim otwieraniu strony przez przeglądarke wszystko działa poprawnie.

2.Śćieżka jest raczej poprawna

    (<img src="img/dukeslogo.png" style="height: 150px;"/>)

    (C:\xampp\htdocs\dukes\img\dukeslogo.png)

    próbowałem też zmieniać tak na 10sposobów :P

3. W jpg też się nie otwiera

4. po umieszczeniu na serwerze hostingowym zdjecia i wpisaniu adresu wszystko działa jak należy

5. próbowałem ściągnąć inne zdjęcia z google i wyszło na to samo

6. ale gdy spróbowałem z .png od XAMPPa to wszystko działa

7.Próbowałem bawić się PS w różny sposób ale nie daje to żadnego efektu

 

Generalnie przypuszczam że jest to wina ściąganych obrazków. Choć brakuje mi dowodów i co gorsza pomysłu na rozwiązanie.Jakieś propozycje ? :(

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 25 lipca 2015 przez Magicone Nałogowiec (45,100 p.)
Może ctrl+shift+r? Pokaż drzewo folderów z htdocs, może nie trzymasz się hierarchii? :D Może spróbuj jeszcze src="./img/dukeslogo.png"
komentarz 25 lipca 2015 przez Leron Nowicjusz (120 p.)

Niestety nic nie działa.

+1 głos
odpowiedź 25 lipca 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
A co powiesz na ścieżkę typu: http://localhost/website/images/logo.png

Sprawdź czy zadzaiała, pamiętam że sam miałem problem z logiem. :)
komentarz 25 lipca 2015 przez Leron Nowicjusz (120 p.)
edycja 25 lipca 2015 przez Leron
niestety nie ale jakimś cudem problem rozwiązałem za chwilę opisze to ktoś może mi wytłumaczy dlaczego to dział xD ??

 

ED.

k generalnie wystarczyło ... zmienić nazwę pliku ;o  

W sumie nawet nie wiem czemu. Wcześniej sprawdzałem i nie było żadnych podwójnych rozszerzeń, błędów zapisu ani innych udziwnień więc nie wiem do końca czemu tak a nie inaczej się stało :P na pewno pomogło xD
komentarz 26 lipca 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Lol! Na jaką nazwę zmieniłeś?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,479 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 983 wizyt
pytanie zadane 18 marca 2017 w HTML i CSS przez Michał Lutyński Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,387 wizyt

93,743 zapytań

142,680 odpowiedzi

323,299 komentarzy

63,330 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...