• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Materiały do nauki front-endu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
607 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Alexandra96 Początkujący (280 p.)
Witam! Piszę z zapytaniem czy nie macie jakichś dobrych darmowych materiałów do nauki front-endu (e-booki , pdf ,ksiazki). Wszystko się przyda , co polecicie? :D

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 28 czerwca 2019 przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
Ja mogę polecić google.com... Trudno Ci coś polecić? ES6? react? angular? może node? Jaki poziom? Pisząc wszystko mogę Cię tutaj zasypać linkami.

Sorry jeśli jestem nie miły ale to pierwsza lekcja programowania pt. "Naucz się zadawać pytania".

Na 95% problemów znajdziesz odpowiedź w internecie, musisz tylko właściwie zadać pytanie.
0 głosów
odpowiedź 29 czerwca 2019 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Poniekąd dobrym materiałem jest forum internetowe ;) Ja swego czasu sporo się nauczyłem czytając dużo pytań innych użytkowników. Gdy nie znałem odpowiedzi zapisywałem takie pytanie do ulubionych i wracałem do niego po kilku dniach. front-end w ostatnim czasie rozrasta się jak szalony więc warto było by sprecyzować czego chcesz się nauczyć w pierwszej kolejności. W przeglądarkach możemy tworzyć gry, aplikacje komputerowe (PWA), czy zwykłe strony.

Fajnie się określić co chcemy wykonać. Ponieważ drugim sposobem na zdobycie wiedzy który sprawdził się w moim przypadku to tworzenie własnego projektu. Gdy zaczniesz pisać swoją grę, strone, aplikacje i będziesz chciała ją rozwijać staniesz przed mnóstwem problemów. Dzięki takim "ścianą" będziesz w stanie zadawać bardzo konkretne pytania.

Na youtube są tez rożne filmy czy wykłady z których zawsze można się czegoś dowiedzieć. Może warto założyć konto na youtube i za subskrybować takie kanały. Czasem zwyczajnie się nie chce czytać PDFa :D a youtube fajnie podpowiada powiązane filmy :) Możliwości jest pełno! Trzymam kciuki i powodzenia ! :)
komentarz 29 czerwca 2019 przez Alexandra96 Początkujący (280 p.)
Dziękuje bardzo :D

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 324 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Alexandra96 Początkujący (280 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 199 wizyt
pytanie zadane 4 września 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez marian19 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 223 wizyt
pytanie zadane 5 grudnia 2016 w Ogłoszenia, zlecenia przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)

92,556 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...