• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Problem w konstruktorze LivePagedLIstBuilder, nie mogę podać moich urządzeń jako dane.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
84 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2019 w Android, Swift, Symbian przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)
zamknięte 28 czerwca 2019 przez Wonderpol

I'm writing paged list adapter that I update with diff utils.

As data I'm using bluetoot devices using this library https://github.com/OmarAflak/Bluetooth-Library

The problem is when I want to  create LivePagedListBuilder 

This is the error message https://imgur.com/xP3ffI9

    fun getPairedDevices(): LiveData<PagedList<BluetoothDevice>> {
        if (devices == null){
            bluetooth.onStart()
            if (bluetooth.isEnabled){
                val pairedDevices = (bluetooth.pairedDevices)
                //There is a problem in this line
                devices = LivePagedListBuilder(pairedDevices, Paging.config).build()
            }
        }
        return devices!!
    }

Przepraszam, że po angielsku ale wrzucałem jeszcze na inne forum.
Jeżeli łamie to regulamin to proszę tylko powiadomić mnie o tym.

komentarz zamknięcia: Postanowiłem, że zrobię to inaczej.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2019 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)

Pierwszy parametr konstruktora masz złego typu. https://developer.android.com/reference/android/arch/paging/LivePagedListBuilder

Tam powinno być "Factory<Key, Value>", jakiego typu jest pairedDevices? Domyślam się że to jakaś lista

komentarz 28 czerwca 2019 przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)
Tak, jest tak jak piszesz. Chodzi o to że nie wiem jak to zrobić bym mógł tą listę tam wsadzić

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 50 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 51 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 61 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...