• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyskakujące elementy na caly ekran po klinknięciu w przycisk

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
104 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2019 w HTML i CSS przez Szumi Nowicjusz (220 p.)

Witam 

Tworzę stronę w worpressie i chciałbym aby po klinknięciu w przycisk na całym ekranie pojawiała sie duża ramka z treścią zna ktoś jakomś wtyczkę albo poradnik jak coś takiego stworzyć bo nie mogłem nic znaleść. Z góry Dzięki laugh

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

a próbowałeś te rozwiązania: https://www.maketecheasier.com/plugins-add-modal-window-wordpress/

albo tą wtycznkę: https://wordpress.org/plugins/shift8-modal/ ?

bo nie mogłem nic znaleść.

to co Ci podałem to dwa pierwsze linki jakie mi wyskoczyły w google... serio nic z tych metod nie działa? dalej na stornie jest jeszcze mnóstwo innych przykładow z demami itp... naprawdę szukałeś :) ?

komentarz 23 czerwca 2019 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)
Wydaje mi się, że kolega nie spotkał się jeszcze ze słowem-kluczem "modal" i stąd problemy. Co nie zmienia faktu, że po wklejeniu w wyszukiwarkę "Wyskakujące elementy na cały ekran po kliknięciu w przycisk" Google i tak podpowiada w połowie wyników: "MODAL!"

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 213 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 266 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 166 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...