• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[sesja] 3 zadania c++

VPS Starter Arubacloud
–4 głosów
412 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez xbx13293 Nowicjusz (150 p.)

Cześć! Potrzebuję rozwiązania poniższe pierwsze 3 zadania. Dziękuję za każdą pomoc

 

komentarz 19 czerwca 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Czy to nie jest duplikat, juz gdzieś to widziałem?
komentarz 19 czerwca 2019 przez xbx13293 Nowicjusz (150 p.)
gdzie widziałeś podobny wątek?
1
komentarz 19 czerwca 2019 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Bardzo ciekawe gdzie… sam taki założyłeś dwa dni temu 3 dni temu, tylko że został ukryty. cheeky

komentarz 19 czerwca 2019 przez xbx13293 Nowicjusz (150 p.)
tak? i z takimi samymi pytaniami? no chyba nie wydaje mi się, sprawdź dwa razy zanim skomentujesz
komentarz 19 czerwca 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
No kurcze, az skomentuje bo 3 zadanie odrazu mi sie przypomina, 1 do 1, bo nawet jak sie nie myle, to zapytalem ile oferujesz, albo zebys dal wlasne rozwiązanie, zeby moc je skorygować
2
komentarz 19 czerwca 2019 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Z takimi samymi to może nie, ale bardzo podobnymi. Ostatnie zadanie jest chyba identyczne, jak tam.

Nie wiem pod jakim kątem zadajesz to pytanie - czy oczekujesz na pomoc z wykonaniem zadań (masz już jakiś kod, ale coś Ci nie działa, nie masz pomysłu jak coś tam zrobić), czy chcesz zlecić komuś innemu wykonanie tych zadań za Ciebie. Jeżeli to drugie (a wnioskuję to po kategorii "Zlecenia") to chyba należy doprecyzować wynagrodzenie.

Nie oznacza to, że ja, czy ktoś inny, chcemy pieniądze za pomoc (ja już w ogóle się od tego odcinam). Ale jeżeli ktoś ma zrobić wszystko za Ciebie (zamiast pomóc naprowadzić na rozwiązanie), to nie ma co liczyć że zrobi to za darmo i z uśmiechem na twarzy. Każdy ma swój czas, którego nikt mu już nie wróci. Inwestycja tego czasu w pomoc komuś jest warta, ale w odbębnianie obcych obowiązków już chyba niezbyt.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 19 czerwca 2019 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Nie obraź się ale niestety taki jest ten świat że nikt ci za free tego nie rozwiąże dla zasady. Nie popieramy lenistwa. Forum jest po to by pytać i móc się poradzić starszych kolegów. Ty nic sam nie zrobiłeś tylko gotowca oczekujesz.
1
komentarz 19 czerwca 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Post w ogłoszeniach, nie ma co na niego naskakiwać, tylko skoro ma być to zlecenie, to pytać o stawkę.
komentarz 19 czerwca 2019 przez niezalogowany
edycja 20 czerwca 2019

zlecenie pewnie wykonane to 1) dla potomności pewnie też są błędy, ale niech ktoś mądrzejszy poprawi jak zechce.

#include <iostream>

using namespace std;
int** tab (int rozmiar) {

    int** zero= new int* [rozmiar] {};
    for (size_t i=0; i<rozmiar; i++)
        zero[i] = new int [rozmiar] {};

    int temp=1;
    int temp2=temp;

    for (int j=0; j<rozmiar; j++) {
        zero[j][0]=temp2;
        temp=temp2;
        for (int i=1; i<rozmiar; i++) {
            temp+=2;
            zero[j][i]+=temp;
        }
        temp2+=16;
    }
    return zero;
}

int main() {
    int rozmiar=4;
    int ** wsk, **spr;
    wsk=tab (rozmiar);
    spr=wsk;
    for (int i=0; i<rozmiar; i++) {
        cout<<"\n";
        for (int j=0; j<rozmiar; j++)
            cout<<"\t"<<wsk[i][j];
    }
      delete [] wsk; // sie zpomiało 
      for (int i=0; i<rozmiar; i++) {
        cout<<"\n";
        for (int j=0; j<rozmiar; j++)
            cout<<"\t"<<spr[i][j];  // coś marnie z tym usuwaniem ???
    }
    return 0;
}

mimo wszystko nie kumam dlaczego muszę stosować temp i temp2. Zwykłe przypisanie do komórki mi nie działa.

A tu tablica dwu wymiarowa i rozwiązywanie równań https://eduinf.waw.pl/inf/alg/001_search/0076.php,

Co do reszty to do funkcji z reguły wysyła się wskaźnik i rozmiar tablicy.

2)posortowanej jest tu chyba ważne

3) min, max, swap, 4 zmienne powinno wystarczyć ale o co biega z struktura to nie mam pojęcia. Jak przelecieć wskaźnikiem po tablicy było poprzedniej edycji tego komentarza.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 143 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 262 wizyt
pytanie zadane 2 września 2019 w C i C++ przez udj92026 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 352 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2018 w PHP przez Q7V Gaduła (4,250 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...