• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Powazny problem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
221 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2019 w Sprzęt komputerowy przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
edycja 15 czerwca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI
Witam, otoz mam taki problem ze dzisiaj rano chciałem odpalic komputer i zaczal pikac duzo razy. Pomyślałem ze to moze karta graficzna i odpialem ja i podpialem znowu. Dalej to samo. Pomyslalrm ze to samo zrobie z ramem. Dobra zadzialalo, odpalam kompa wszystko fajnie i wlaczajac przegladarke wywalilo mi blue screen z napisem "a problem has been detected and [...]" przerazilem sie, komputer sie zresetował i wtexy moje serce zwariowalo, wyskoczyło mi cos takiego: (mam ustawione hasło w biosie więc jest to komunikat o wpisanie hasła) https://imgur.com/a/naIciMd .

Dodatkowo powiem ze karta bardzo sie przegrzewa.

Proszę o pomoc:((

Edit: na bluescreen jest napisane memory_management wiec to cos z ramem, wroce zaraz zrobic update.
1
komentarz 15 czerwca 2019 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)
Popatrz na plusy. Teraz Twój system pasuje do nicku :D
komentarz 15 czerwca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Nie za bardzo pasuje XD

Ale chyba juz jest git(pewnie zaraz sie cos zje**e, ale na chodzi normalnie, odezwe sie znowu jak coś sie rozwali.
komentarz 16 czerwca 2019 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Nie znam się dobrze ale błąd odnośnie pamieć może też wystąpić przy problemach z pamięcią karty graficznej. Jeśli się przegrzewała długi czas to ja bym obstawiał własnie grafikę. Pytanie czemu jej nie czyściłeś gdy był na to czas skoro się przegrzewała ! :P
komentarz 16 czerwca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Kiedy był na to czas? Wcześniej nie miałem z nią żadnych problemów, zaglądałem do niej i zadnego kurzu, pasta jest, więc raczej nie ona, tak czy siak już działa jak pokombinowałem z ustawieniem ramu, więc to wina pamięci.
komentarz 18 czerwca 2019 przez mrspock1 Mądrala (6,420 p.)
Nie rób overclocking bo uszkodzisz.
komentarz 20 czerwca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Nie robię.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2019 przez Kaleron Bywalec (2,840 p.)
Ewidentnie masz problem z GPU
komentarz 20 czerwca 2019 przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)
Już jest dobrze, jednak na wszelki wypadek wymienię pastę termo-przewodzącą

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 324 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2021 w Sprzęt komputerowy przez KosaTV Obywatel (1,260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,115 wizyt
pytanie zadane 20 października 2019 w Sprzęt komputerowy przez Bartx Bywalec (2,120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 223 wizyt

92,566 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,615 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...