• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zarabianie niewielkich pieniędzy jako programista

Object Storage Arubacloud
0 głosów
545 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez wsnofi Bywalec (2,680 p.)
Witam,

Jak można zarabiać jako programista niewielkie kwoty, rzędu 100-400 zł miesięcznie?

 

mam 8 godz. dziennie wolnego i chciałbym w oparciu o posiadane przez siebie umiejętności spróbować zapracować na te pieniądze, lecz niestety nie znam miejsc w których mógłbym je wykorzystać.

Posiadane umiejętności: HMTL/CSS ( scss), chociaż CSS oraz HTML tworze w JS, piszę w vanilli bez znajomości frameworków, znam es6, dobrze posługuje się klasami i wzorcami, wiele pojęć nie jest mi obce oraz umiem implementować i tworzyć rozwiązania, gorzej idzie mi od strony wizualnej z desingiem stron - nie potafie zrobić prostych i ładnych, zazwyczaj są skomplikowane.

Z frameworków umiem phaser.js, cordova,  phonegap (naklade na cordova).

Sporo też pisałem w node.js, głównie z wykorzystaniem socket.io, bardzo niewielkie podstawy express frameworka.

php też umiem z sql, napisałem w nim serwis, ale... po mimo zapewnienia standardów i bezpieczeństwa wraz z funkcjonalnością kod to piekło nawet dla mnie, php nie jest moim językiem.

 

___

Byłbym naprawdę wdzięczny za wskazanie jakiejś prostej drogi na pewny, ale niski zarobek, chętnie nawet dołącze się do komercyjnego projektu albo pomogę komuś stąd za procent w pomocy.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

mam 8 godz. dziennie wolnego 

to dlaczego nie normalny etat :) ?

Sporo też pisałem w node.js

co znaczy sporo? Masz może jakieś ciekawe projekty do pokazania?

komentarz 15 czerwca 2019 przez wsnofi Bywalec (2,680 p.)
z node.js chat al'a 6obcy które dobiera losowe osoby, z tą wyjątkiem że chat jest drobną gra konsolową i razem możecie grać, statystyki zapisywane w mongoDB, logowanie losowym id.

 

8 godzin wolnego mam po obecnej pracy, po wielu dniach szukania stażu bądź pracy jako junior poddałem się, zawsze był jakiś drobny problem, głównie lokalizacja lub brak doświadczenia, 1-2 roku studiów.

Wiele moich projektów, w 50%-80% poziomie realizacji jest porzucane, dlatego nie mam czym się chwalić, lecz zamierzam to nadrobić, dlatego obecnie szukam czegoś małego ^^

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 219 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 385 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 411 wizyt
pytanie zadane 29 września 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kodeman Gaduła (4,480 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,476 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...