• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Huawei P8 Lite nie chce się odpalić.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,072 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2019 w Urządzenia mobilne przez proszeopomocszybko Nowicjusz (120 p.)
Witam, od wczoraj mam pewien problem z odpaleniem telefonu. Jest to Huawei  P8 Lite i posiadam go od stycznia 2017. Jakieś 2 miesiące  temu chodził bardzo opornie i siłą rzeczy zresetował się sam, a po chwili pojawił się komunikat "Patrycja danych użytkownika nie nadaje się juź do uźytku, zdecyduj co zrobić: Kopiuj, Kopiuj ustawienia fabryczne ( chyba ), uruchom ponownie" i wybrałam to ostatnie. Pojawiła  się również  prośba o podanie  PINu.

Sytuacja powtarzała się kilkakrotnie. Wczoraj telefon zacinał się tak, że nie byłam w stanie go uźywać i go zresetowałam. Znów pojawił się komunikat o Patrycji i trzy opcje,  wybrałam tę co zawsze - uruchom  ponownie. Teraz jednak nic to nie pomaga i co rusz po resetowaniu pojawia  się  ta wiadomość. Nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Telefon wciąź nie chce "wskoczyć" na swój normalny tryb. Co więcej, czytałam, że ludzie z telefonami z Androidem często mają takie problemy.

Chciałabym zapytać, co mogę zrobić? Czy w takiej sytuacji muszę udać się do informatyka? Czy zdjęcia nie zostaną usunięte mimo że część z nich została zapisana na telefonie, nie na karcie? Czym właściwie jest ta Patrycja?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2019 przez p099 Mądrala (6,390 p.)
Myślę że danych już nie odzyskasz a partycja została jakoś uszkodzona, zrób hard reset telefonu i myślę że to powinno pomóc, jeżeli nie to do serwisu i nowa pamięć do kupienia.

 

Aby zrobić hard reset wpisz w Google "hard reset Huawei P8 Lite" i postępuj zgodnie z krokami

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 55 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,641 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,295 wizyt
pytanie zadane 7 października 2016 w Android, Swift, Symbian przez CulE Nowicjusz (120 p.)

92,755 zapytań

141,677 odpowiedzi

320,419 komentarzy

62,100 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...