• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Film spowalnia stronę

Object Storage Arubacloud
0 głosów
195 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2019 w HTML i CSS przez Majki Obywatel (1,410 p.)

Cześć.

Może mi ktoś powiedzieć jak sprawić żeby film nie spowalniał tak mojej strony, chodzi o to, że kiedy wchodzisz to nie włącza się od razu(przynajmniej u mnie) tylko najpierw jest szare tło a potem powoli film się załącza. Moja Strona

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2019 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)

https://developers.google.com/web/fundamentals/performance/lazy-loading-guidance/images-and-video/ myślę że to może być odpowiedź na Twoje pytanie. P.s przy "Moja oferta" CMS wordpress masz błąd w animacji, nie pojawia się za każdym razem, lecz zwracam na niego straszną uwagę. Prawa ramka czasami pokazuje się bez animacji, czasami też powiększa się bez animacji.

0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2019 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)

Na pewno warto dorzucić stopowanie video, gdy sekcja nie jest już widoczna, do tego można użyć Intersection Observer

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 187 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2020 w JavaScript przez sevenshow Początkujący (360 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 649 wizyt
pytanie zadane 24 grudnia 2019 w HTML i CSS przez Sp4rq Użytkownik (790 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 335 wizyt
pytanie zadane 24 października 2020 w HTML i CSS przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,455 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...