• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

React JS Randomowy Div po kliknięciu Buttona

0 głosów
43 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca w JavaScript, jQuery, AJAX przez JuniorDevAspirant Obywatel (1,920 p.)
Witam dopiero ucze się Reacta. Potrafię przekazać propsy stworzyć prosty komponent funkcyjny. Klasowy też ale nie za bardzo wiem jak wykorzystać State itp. Chciałbym stworzyć buttona po którego kliknięciu DIV zmieni swoją zawartość. Mógłby mnie ktoś nakierowac abym wiedział czego szukać aby to zrobić ?
komentarz 13 czerwca przez kenjiro244 Dyskutant (8,090 p.)

A widziałeś tutorial na głównej stronie reacta?

https://reactjs.org/tutorial/tutorial.html

komentarz 13 czerwca przez m4sk1n Pasjonat (16,100 p.)
Pokaż kod który masz, podpowiem (nie wiem chociażby czy divy masz tam np. z pętli, czy raczej statycznie)
komentarz 13 czerwca przez JuniorDevAspirant Obywatel (1,920 p.)

To znaczy ja bym chociażby zamienić po kliknięciu na tekst bo nawet tego nie wiem jak zrobić ;)

Link do paczki z projektem: https://drive.google.com/file/d/1ImlmbrRMR6DomKsILwSUJAG25WFA_ru_/view?usp=sharing

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 93 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2016 w JavaScript, jQuery, AJAX przez anhydryt Początkujący (290 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 58 wizyt
pytanie zadane 13 września 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez Apper97 Obywatel (1,330 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 47 wizyt
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

64,868 zapytań

111,330 odpowiedzi

234,216 komentarzy

46,731 pasjonatów

Przeglądających: 187
Pasjonatów: 7 Gości: 180

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...