• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Używany Thinkpad 2wyjścia HDMI

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
419 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
Szukam jakiegoś modelu używanego Thinkpada który miał by wbudowane  2 wyjścia HDMI. Czy zna ktoś jakiś model który by miał takie parametry? Chciałbym go podpiąć pod dwa monitory jednocześnie.

5 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2019 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
W takim wypadku to polecam stacje dokującą. Thinkpad to taka seria laptopów gdzie stacja dokująca to standard.
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2019 przez p099 Mądrala (6,390 p.)
W większości Thinkpadów stosuje się już minihdmi, polecam przejściówkę minihdmi na hdmi
komentarz 13 czerwca 2019 przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
Chcę 3 monitory spiąć. Dwa telewizory i Ekran od laptopa. Szukam dobrego rozwiązania.
komentarz 14 czerwca 2019 przez p099 Mądrala (6,390 p.)
Raczej nie będzie to tanie..
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)
Zacząłbym od poszukania przejściówki czy stacji dokującej, raczej taniej wyjdzie niż zamiana całego laptopa.
0 głosów
odpowiedź 5 grudnia 2019 przez R2r Nowicjusz (140 p.)
ThinkPad T460 ma 1xHDMI i 1xminiDisplayPort.

Wyświetlacz laptopa ma rozdzielczość 1920x1080.

Używam takiego komputera. Podłączam do niego 2 dodatkowe identyczne monitory o rozdzielczościach 1920 x 1080 każdy.

Jeden monitor do HDMI (przez przejściówkę HDMI - DVI)

Drugi monitor do mini DisplayPort (przejściówka miniDisplayPort - DVI)

W ustawieniach ekranu w Windows: Multiple Display ustawione na Extend.

I tym sposobem mam wielki pulpit na trzech wyświetlaczach. Na laptopie mam Explorera, pocztę itp. na drugim monitorze dokumentacja a na trzecim "narzędzia".

Po 10 sek. od uruchomienia tej konfiguracji nie wyobrażałem jużsobie pracy na mniejszej ilości ekranów :-)

Powodzenia.
komentarz 6 grudnia 2019 przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
Kupiłem sobie zamiast Thinkapada Dell Latitude e7440 i również korzystam z niego w podobny sposób. Również posiada jedno hdmi i jedno display port. Wolał bym thinkpada gdyż używałem lenovo i przez 5 lat nie miałem z nim najmniejszego problemu.
0 głosów
odpowiedź 6 grudnia 2019 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
edycja 6 grudnia 2019 przez Kamil Naja

Stacje dokujące do thinkpadów są dosyć drogie a na dodatek, często się zmieniają. Chyba do 14 i 15 cali są różne. Alternatywnie możesz kupić HP Elitebooka i stację na 2 monitory za 70 pln używaną. Ostatnio wybrałem takie rozwiązanie, jestem w miarę zadowolony. 

Nie zmienia to faktu że Thinkpady to jedne z najlepiej przemyślanych laptopów.

Możesz kupić też stację dokującą na usb - https://allegro.pl/oferta/stacja-dokujaca-lenovo-thinkpad-usb-3x3-0-pro-dock-8715575829 - będzie kompatybilna z większą ilością laptopów niż taka, w której dokuje się laptopa.

komentarz 10 grudnia 2019 przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
Mam kupioną, ale w tej chwili jest mi zbędna i nie korzystam z niej na razie. Pozdrawiam serdecznie :)
1
komentarz 10 grudnia 2019 przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
Do della za stacje dałem jakieś 45  zł

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 753 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,261 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 4,003 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2021 w Sprzęt komputerowy przez Heoth Początkujący (300 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...