• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Projektowanie stron internetowych - Kursy

0 głosów
47 wizyt
pytanie zadane 6 dni temu w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Adrian1999 Nałogowiec (33,210 p.)
Cześć wszystkim... Postanowiłem podjąć się walki z moim największym problemem przy nauce programowania, czyli projektowanie i planowanie danej strony przed jej stworzeniem. Jestem z grafiki totalnym laikiem, i chciałbym chociaż trochę się przyłożyć do tego by to zmienić i się ruszyć do przodu. Szukam godnego polecenia kursu, może być płatny. Zależy mi na tym by nauczyć się tworzyć projekt strony internetowej w jakiejś aplikacji graficznej typu photoshop( typu, ponieważ jakby była inna aplikacja to z chęcią przyjmę również) Z góry dziękuje

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 6 dni temu przez cz3ran Dyskutant (9,600 p.)

Nie wiem czy moja odpowiedź Cię zadowoli, ale spróbuję :P Miałem podobny problem jak Ty - kodzenie super, natomiast projektowanie i przygotowanie zupełnie na bakier. Przeszedłem jakiś kurs z Udemy związany z PS - zrobiłem zgodnie z kursem nawet kilka ładnych projektów. Problem natomiast pojawił się kiedy miałem zrobić coś sam - znowu wszystko wyglądało źle. W między czasie wyszedł program, który jest idealny do projektowania (dokładniej mówiąc do prototypowania), czyli Adobe Xd, program ten jest w 100% darmowy i spełnia większość moich zapotrzebowań. Następnie zacząłem oglądać sobie strony innych (polecam wpisać sobie w google 'Website Inspiration', 'Best website design' etc.) i probować robić coś na kształt tego, co zobaczyłem. Z czasem zacząłem zauważać że moje projekty są coraz lepsze, a pomysły na design przychodzą same.

Reasumując - chciałem przekazać tylko to, że moim zdaniem kurs może Cię nauczyć co najwyżej poruszania się po programie (Adobe Xd jest trywialnym narzędziem), a sam skill wydaje się, że trzeba nabyć samemu.

Pozdrawiam

komentarz 6 dni temu przez Adrian1999 Nałogowiec (33,210 p.)
Super odpowiedź, dzięki wielkie za poświęcony czas. Zerknę na to na pewno, i na jakieś kursy związane z Adobe Xd. Darmowy, i polecany. Idealnie.
komentarz 6 dni temu przez cz3ran Dyskutant (9,600 p.)
Cieszę się że mogłem pomóc :) Powodzenia i dawaj znać jak postępy!

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 139 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 316 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 30 wizyt
pytanie zadane 13 maja w Grafika i multimedia przez BlaBlaCar Początkujący (440 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

64,072 zapytań

110,467 odpowiedzi

231,382 komentarzy

47,836 pasjonatów

Przeglądających: 198
Pasjonatów: 9 Gości: 189

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...