• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Projektowanie stron internetowych - Kursy

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
183 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Cześć wszystkim... Postanowiłem podjąć się walki z moim największym problemem przy nauce programowania, czyli projektowanie i planowanie danej strony przed jej stworzeniem. Jestem z grafiki totalnym laikiem, i chciałbym chociaż trochę się przyłożyć do tego by to zmienić i się ruszyć do przodu. Szukam godnego polecenia kursu, może być płatny. Zależy mi na tym by nauczyć się tworzyć projekt strony internetowej w jakiejś aplikacji graficznej typu photoshop( typu, ponieważ jakby była inna aplikacja to z chęcią przyjmę również) Z góry dziękuje

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 13 czerwca 2019 przez cz3ran Stary wyjadacz (13,380 p.)

Nie wiem czy moja odpowiedź Cię zadowoli, ale spróbuję :P Miałem podobny problem jak Ty - kodzenie super, natomiast projektowanie i przygotowanie zupełnie na bakier. Przeszedłem jakiś kurs z Udemy związany z PS - zrobiłem zgodnie z kursem nawet kilka ładnych projektów. Problem natomiast pojawił się kiedy miałem zrobić coś sam - znowu wszystko wyglądało źle. W między czasie wyszedł program, który jest idealny do projektowania (dokładniej mówiąc do prototypowania), czyli Adobe Xd, program ten jest w 100% darmowy i spełnia większość moich zapotrzebowań. Następnie zacząłem oglądać sobie strony innych (polecam wpisać sobie w google 'Website Inspiration', 'Best website design' etc.) i probować robić coś na kształt tego, co zobaczyłem. Z czasem zacząłem zauważać że moje projekty są coraz lepsze, a pomysły na design przychodzą same.

Reasumując - chciałem przekazać tylko to, że moim zdaniem kurs może Cię nauczyć co najwyżej poruszania się po programie (Adobe Xd jest trywialnym narzędziem), a sam skill wydaje się, że trzeba nabyć samemu.

Pozdrawiam

komentarz 13 czerwca 2019 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Super odpowiedź, dzięki wielkie za poświęcony czas. Zerknę na to na pewno, i na jakieś kursy związane z Adobe Xd. Darmowy, i polecany. Idealnie.
komentarz 13 czerwca 2019 przez cz3ran Stary wyjadacz (13,380 p.)
Cieszę się że mogłem pomóc :) Powodzenia i dawaj znać jak postępy!

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 185 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 363 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 572 wizyt

92,452 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,074 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...