• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Projektowanie stron internetowych - Kursy

0 głosów
68 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Adrian1999 Nałogowiec (33,280 p.)
Cześć wszystkim... Postanowiłem podjąć się walki z moim największym problemem przy nauce programowania, czyli projektowanie i planowanie danej strony przed jej stworzeniem. Jestem z grafiki totalnym laikiem, i chciałbym chociaż trochę się przyłożyć do tego by to zmienić i się ruszyć do przodu. Szukam godnego polecenia kursu, może być płatny. Zależy mi na tym by nauczyć się tworzyć projekt strony internetowej w jakiejś aplikacji graficznej typu photoshop( typu, ponieważ jakby była inna aplikacja to z chęcią przyjmę również) Z góry dziękuje

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 13 czerwca przez cz3ran Stary wyjadacz (11,800 p.)

Nie wiem czy moja odpowiedź Cię zadowoli, ale spróbuję :P Miałem podobny problem jak Ty - kodzenie super, natomiast projektowanie i przygotowanie zupełnie na bakier. Przeszedłem jakiś kurs z Udemy związany z PS - zrobiłem zgodnie z kursem nawet kilka ładnych projektów. Problem natomiast pojawił się kiedy miałem zrobić coś sam - znowu wszystko wyglądało źle. W między czasie wyszedł program, który jest idealny do projektowania (dokładniej mówiąc do prototypowania), czyli Adobe Xd, program ten jest w 100% darmowy i spełnia większość moich zapotrzebowań. Następnie zacząłem oglądać sobie strony innych (polecam wpisać sobie w google 'Website Inspiration', 'Best website design' etc.) i probować robić coś na kształt tego, co zobaczyłem. Z czasem zacząłem zauważać że moje projekty są coraz lepsze, a pomysły na design przychodzą same.

Reasumując - chciałem przekazać tylko to, że moim zdaniem kurs może Cię nauczyć co najwyżej poruszania się po programie (Adobe Xd jest trywialnym narzędziem), a sam skill wydaje się, że trzeba nabyć samemu.

Pozdrawiam

komentarz 13 czerwca przez Adrian1999 Nałogowiec (33,280 p.)
Super odpowiedź, dzięki wielkie za poświęcony czas. Zerknę na to na pewno, i na jakieś kursy związane z Adobe Xd. Darmowy, i polecany. Idealnie.
komentarz 13 czerwca przez cz3ran Stary wyjadacz (11,800 p.)
Cieszę się że mogłem pomóc :) Powodzenia i dawaj znać jak postępy!

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 142 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 332 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 122 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia w C# i .NET przez Marcin Rasta Pawłows Użytkownik (600 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o poprawną pisownię i czytelne formatowanie tekstu.Kompozycja

66,408 zapytań

113,168 odpowiedzi

239,570 komentarzy

46,674 pasjonatów

Przeglądających: 314
Pasjonatów: 13 Gości: 301

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...