• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Reinstalacja systemu w przypadku AMD czy Intela?

0 głosów
45 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca w Sprzęt komputerowy przez MichalSklad012039 Nowicjusz (140 p.)

Witam,
Będę zmieniał procesor, płytę glówną i pamięć RAM. Mam wybrane dwie opcje, części kompatybilne z AMD i części kompatybilne z Intelem. Mój komputer to gotowiec, nie posiadam klucza do Windowsa, fabrycznie mam w nim Intel core i3-4150 i Płytę główną ASUS H81M-P. Słyszałem, że w przypadku AMD konieczna będzie reinstalacja systemu Windows. Czy w przypadku gdy wybiorę procesor od intela i płytę główną kompatybilną do niego, to reinstalacja systemu będzie konieczna?
Dziękuje za twój czas :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 czerwca przez PiotrBednarski Gaduła (4,110 p.)
Nie jest konieczna :P, system sam wykryje zmianę i dostosuje się po uruchomieniu.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 157 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Secrus Nałogowiec (32,460 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 140 wizyt
0 głosów
7 odpowiedzi 157 wizyt
pytanie zadane 7 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez Lonaro Początkujący (290 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

64,830 zapytań

111,290 odpowiedzi

234,054 komentarzy

46,702 pasjonatów

Przeglądających: 239
Pasjonatów: 9 Gości: 230

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...