• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

System blokuje mi pobieranie

–1 głos
53 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca w Telefony i tablety przez Pieseł_15 Nowicjusz (120 p.)
Za każdym razem kiedy prubuje coś pobrać z nieznanych źrudeł dostaje powiadomienie iż system blokuje pobieranie z nieznanych źrudeł. Próbowałem wchodzić w ustawienie i szukałem w internecie ale nie mogę znaleźć podpowiedzi co zrobić aby znów móc pobierać, bardzo proszę o pomoc.
komentarz 11 czerwca przez MrxCI Dyskutant (8,290 p.)
coś slabo szukaleś, w ustawieniach masz, jesli mowimy o androidzie
komentarz 13 czerwca przez manjaro Nałogowiec (28,970 p.)

Sprawdź  tutaj, przyda się na przyszłość.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 czerwca przez PiotrBednarski Gaduła (4,110 p.)
Przejdź do ustawień, potem zabezpieczenia i zaznacz opcję "Nieznane źródła" :)
komentarz 13 czerwca przez Pieseł_15 Nowicjusz (120 p.)
Problem w tym że pobieranie z nieznanych źrudeł jest włączone i parę dni temu Jeszce mogłem normalnie pobierać.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 57 wizyt
pytanie zadane 20 września 2018 w Telefony i tablety przez Adrianalina Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 564 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2018 w Telefony i tablety przez MaKowal88 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 581 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2017 w Telefony i tablety przez Pers Nowicjusz (210 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

64,830 zapytań

111,290 odpowiedzi

234,054 komentarzy

46,702 pasjonatów

Przeglądających: 232
Pasjonatów: 9 Gości: 223

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...