• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc w Octave

Object Storage Arubacloud
0 głosów
267 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2019 w Inne języki przez Karolito Nowicjusz (120 p.)
Szukam kogoś kto ogarnia Octave i pomoże mi napisać krótki program na Rachunek Wyrównawczy gdyż ja po 8 godzinach zajęć nie rozumiem nic

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 7 czerwca 2019 przez HumanINC Gaduła (4,840 p.)
Cześć,

Jakie jest dokładne polecenie?

Pozdrawiam,
HumanINC
komentarz 7 czerwca 2019 przez Karolito Nowicjusz (120 p.)
Chodzi o calkowanie numeryczne. Ostatnio miałem podana całke i musiałem to jakoś napisać. Nie wiem niestety co będzie tym razem. A potrzebuje kogos na dzis na 10:15 bo wtedy zaczne pisac
komentarz 7 czerwca 2019 przez HumanINC Gaduła (4,840 p.)
Cóż, całkowanie możesz realizować poprzez iterowanie z małym krokiem.

Niestety jestem w pracy - nie będę mógł Ci pomóc o tej godzinie.

Pozdrawiam,

HumanINC
komentarz 7 czerwca 2019 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Wiesz że widzimy twój nick ;) Nie musisz przy każdej wypowiedzi pisać że pozdrawiasz i dodawać nicku
komentarz 7 czerwca 2019 przez HumanINC Gaduła (4,840 p.)
Przecież to moja wypowiedź i mogę w niej pisać co mi się podoba - również dodawać nick i pozdrawiać. Jeśli jest niezgodna z regulaminem, proszę ją zgłosić do Administracji.

Pozdrawiam,
HumanINC
komentarz 7 czerwca 2019 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)

Oczywiście że możesz, nikt nie będzie ci tego zabraniał ale takie "spamowanie" pozdrowieniami i swoim nickiem może być denerwujące, formalność którą powtarzasz non stop... Zobacz że inni tak nie piszą, a wyobraź sobie co by się tutaj działo gdyby każdy kończył swoją wypowiedź w stylu

 

Pozdrawiam,

Milesq

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 316 wizyt
pytanie zadane 14 października 2018 w Inne języki przez Krystek102 Bywalec (2,440 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 120 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2019 w Inne języki przez anonimgall Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 728 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2018 w Offtop przez Wi_ktos Bywalec (2,950 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...