• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dodatkowe zlecenia na stworzenie stron www

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
481 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez Eurogetwork Nowicjusz (140 p.)

Czesc,

 

Chetnie wykonam pare dodatkowych stron internetowych www w dobrej cenie, aby poszerzyc swoje portfolio. Cene mozna negocjowac tak, aby obydwie strony byly zadowolone. Na ten moment priorytetem dla mnie jest jednak poszerzenie portfolio, nie zarobek.

 

Pozdrawiam.

komentarz 5 czerwca 2019 przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)
przycisk "zamów wycenę" ci nie działa, a przynajmniej u mnie

edit: już działa, musiałem odświeżyć i kliknąć od razu po odświeżeniu

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 5 czerwca 2019 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)

Może napisz z jakich technologi korzystasz? Jaki freamwork na frontendzie i jaki na backendzie? Bo kiedy widzę stronę robioną na wordpress, a potem ktoś pisze  że jego strony są wydajne...

Dodatkowo:

- piszesz że zapewniacie "odpowiedni design strony" a potem wchodzę na to http://www.camperluban.com/

http://wolar-trockenbau.de/ ta strona zwraca błąd 500, a macie ją w swoim portfolio

wracając do strony  http://www.camperluban.com/, kod nie jest minifikowany! Nazwy zmiennych po polsku, a pomiędzy linią 105 a 304 masz 200 znaków nowej linii!!!

Ogólnie rzecz biorąc, masz masę podstawowych błędów, formatowanie kodu (zwłaszcza css'a) leży.

1
komentarz 5 czerwca 2019 przez Eurogetwork Nowicjusz (140 p.)
Wciaz sie ucze, ale dzieki za konstruktywna krytyke. Strona trockenbau dziala, nie wiem czemu zwraca Ci blad. Camperluban - strona nie jest oparta o Wordpress a o HTML, byla robiona pare lat temu i kod nie jest minifikowany, masz racje.

 

Pozdro
1
komentarz 5 czerwca 2019 przez Eurogetwork Nowicjusz (140 p.)

@Milesq, z racji, że chce sie rozwijac, dlatego glownie zalezy mi na paru nowych projektach

1
komentarz 5 czerwca 2019 przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
W twojej sytuacji lepiej będzie trochę się rozwinąć żeby znaleźć kilka zleceń niż znaleźć kilka zleceń żeby się rozwinąć. Oczywiście najlepszy jest rozwój przy konkretnych zleceniach za pieniądze. Polecam Ci jednak popracować nad designem, optymalizacją i RWD zanim zaczniesz szukać zleceń na poważnie.
+1 głos
odpowiedź 5 czerwca 2019 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
To ty szukasz pracowników czy robisz strony www? :P
0 głosów
odpowiedź 9 października 2019 przez satjow111 Początkujący (330 p.)
Szukam osoby która stworzy profesjonalną witrynę dla mojej firmy (lub skutecznie zmodyfikuje moją). Zajmujemy się montażem mebli kuchennych pokojowych, usługi złotej rączki itp na terenie Warszawy. Strona ma być podobna aktualnej http://www.m-montaz.waw.pl. prosta i przejrzysta.  Zależy mi na prostym cms. Mam swój serwer i domenę. Pozycjonowanie tez by mnie interesowało.
komentarz 14 listopada 2019 przez mitus06 Nowicjusz (100 p.)
Jestem w stanie wykonać taką stronę, zapraszam pw.

Podobne pytania

–2 głosów
2 odpowiedzi 223 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 872 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 548 wizyt
pytanie zadane 11 września 2017 w Offtop przez fipooo Bywalec (2,880 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...