• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Obszerny kurs

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
188 wizyt
pytanie zadane 3 czerwca 2019 w C i C++ przez Mateusz Nędzi Początkujący (480 p.)
Cześć, przygotowuję się do matury z informatyki, programuję od 3 lat, ale w wielu różnych językach i w ogóle jakoś tak co mi się akurat spodoba. W każdym razie potrzebuję jakiego kursu C++, który będzie bardzo obszerny, a jednocześnie ugruntuje podstawy...

Ktoś może zna coś takiego? Może ktoś pisał maturę i korzystał z jakiegoś kursu?

Z góry dzięki za odpowiedź :-)
1
komentarz 4 czerwca 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
W sumie, to do matury są potrzebne dwie biblioteki, fstream oraz algorithm. Moim zdaniem opanowanie tego oraz paru standardowych kontenerów STL powinno wystarczy z nawiązką
komentarz 4 czerwca 2019 przez Mateusz Nędzi Początkujący (480 p.)
dzięki wielkie

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 4 czerwca 2019 przez Restej Dyskutant (8,690 p.)
edycja 4 czerwca 2019 przez Restej
Wiem , że szukasz kursu ale ja też polece z czystym sumieniem najnowszą książkę pana j.grębosza - "opus magnum". Sam zakupiłem i jest to 1600 stron podzielone na 3 książki czystej frajdy. Obecnie jestem na 2 "części" gdzie już sie troszkę obiektówki pojawia. Tak czy owak autor pisze luźnym stylem aby łatwo można było wszystko zrozumieć i gwarantuje , że podstawy c++ po przerobieniu tego i to w programowaniu zorientowanym obiektowo również , będziesz mieć w małym palcu. Super kurs w wersji pisanej nafaszerowany praktycznymi przykładami i zadaniami do wykonania po każdym dziale
komentarz 5 czerwca 2019 przez Mateusz Nędzi Początkujący (480 p.)

dzięki, na pewno sprawdzę yes

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 260 wizyt
pytanie zadane 13 października 2023 w Offtop przez it_atari Początkujący (360 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 435 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,526 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2022 w Offtop przez SUOTR Początkujący (410 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...