• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Matura z fizyki 2020/2021

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,135 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Throwaway Nowicjusz (180 p.)
Siema, polecacie jakieś forum dotyczące fizyki? Chciałbym się przygotować do matury z fizyki, z matematyki przykładowo problemu nie miałem znaleźć jakieś konkretne materiały, a tutaj mam problem. Jest ktoś kto mógłby mi doradzić? Podejrzewam, że jakieś zbiory zadań itd. ale tak jak zbiór zadań do matematyki Kiełbasa, tak tutaj z fizyki nie mam zielonego pojęcia.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 maja 2019 przez niezalogowany
Cześć też plauje zdawać maturę z matematyki i czy mógłbyś mi polecić jakieś materiały z matematyki bo po fragmencie "z matematyki przykładowo problemu nie miałem znaleźć jakieś konkretne materiały". Wnioskuje, że jakieś znalazłeś.
komentarz 30 maja 2019 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)

@szymo006, zbiory zadań Andrzeja Kiełbasy 

Korzystałem i polecam

komentarz 31 maja 2019 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Ja od siebie mogę polecić wszystkie zbiory zadań do matematyki rozszerzonej z lat 2004-2010. Wtedy poziom na maturach był troszkę inny, toteż zadania były trudniejsze.

No i strona zadania.info
0 głosów
odpowiedź 30 maja 2019 przez k222 Nałogowiec (30,150 p.)

MendelJenikePersona

Ja tych zbiorów używałem przez trzy lata, są tam zadania od banalnych typu podstaw do wzoru po trudne (wykraczające ponad maturę, ale lekko) - są to stare zbiory, wyhaczysz każdy na allegro za paręnaście zł. Mój fizyk twierdził, że są to najlepsze zbiory jakie można dostać i te nowe są nic nie warte, ja się w sumie zgadzam, bo jest tam masa różnych zadań, są tanie i wg. mnie dobre. Jeśli będziesz robił sam to do persony możesz sobie dokupić rozwiązania.

komentarz 29 sierpnia 2020 przez Joanna Nowak Nowicjusz (100 p.)

Mój brat w tym roku idzie do klasy maturalnej. Już wcześniej korzystał ze zbiorów wymienionych wyżej. Także sam przez internet zamawia sobie książki żeby samemu się podszkolić. Marzy o studiach informatycznych jako programista. Muszę go motywować dlatego często pokazuje mu fajny licznik dni https://zailedni.pl/licznik-dni Wpisuję datę do matur i wyskakuje ile dni zostało:) Jeszcze dużo czasu i wiem, że brat go dobrze wykorzysta.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 985 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2019 w Matematyka, fizyka, logika przez Halloq Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 3,215 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 434 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...