• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przykładowe programy w C++ C# Java

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,426 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2019 w C i C++ przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
Witam chcialbym was prosic o linki do githuba przykladowych projektow waszych czy jakichkolwiek jakie znacie. Chciałbym zobaczyc jak wygladaja takie powazniejsze projekty i jak planowac klasy itp.. zalezy mi zeby nie byly jakos przesadnie skomplikowane i byly najlepiej w C++ moze byc tez C# lub Java poniewaz skladnie tych jezykow w miare ogarniam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 maja 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Co znaczy poważniejsze projekty?

Moim zdaniem poważniejsze projekty wykorzystują zbyt wiele dodatkowych frameworkow, wzorców lub technologi zewnętrznych. Mam tu na myśli fakt, że taka aplikacja w Javie korzysta często z Mavena, który bazuje na plikiu pom.xml. Jeśli ta aplikacja ma testy jednostkowe będziesz miał dodatkowo katalog z testami. Inaczej będzie zaprojektowana aplikacja wykorzystująca wzorzec MVC. Jeśli Java ze Springiem też nowe katalogi konfiguracyjne lub zawierające frontend.

Nie wiem na jakim etapie nauki jesteś i jak bardzo chcesz uporządkować kod.

Polecam Tobie zajrzeć czy na stronach z których czerpiesz wiedze programistyczną nie ma do konkretnych tematów linków do gita. Przeważnie osoby które dają lekcje wiedzą jak w danym momencie uporządkować paczki w kodzie.
komentarz 28 maja 2019 przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
Jesli chodzi o etap nauki to mam za soba kilka wiekszych i mniejszych programow.

Wyjasniajac nieco: Chcialbym zobaczyc poprostu kod kilku programow cos bardziej rozbudowanego ale nie molocha na setki klas tak poprostu zeby zobaczyc jak robia to inni i porownac do swojego podejscia
komentarz 28 maja 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)

Jeśli chodzi o Jave,

osoba która w tej dziedzinie osiągneła BARDZO DUŻO - Adam Bien - github - natomiast mysle ze do może być rzucenie na zbyt głęboką wode.

inny przyklad baeldung

Musisz bardziej sprecyzowac co Cie interesuje, bo dalej mam pustke w głowie co Ci podesłać. 

komentarz 28 maja 2019 przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
linki sprawdze a jesli chodzi o sprecyzowanie to nie wiem jak moge bardziej... zalezy mi poprostu na zobaczeniu kodu ciekawych programow moze jakis projek open surce tylko nie przesadnie skomplikowane zebym mog sobie na spokojnie zobaczyc jak inni to wszystko rozplanowali zaprojektowali itp

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 314 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 637 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez ZF Group TAC Nowicjusz (170 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 303 wizyt
pytanie zadane 10 października 2021 w C# przez mateusz45 Gaduła (3,240 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...