• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Instalowanie rozszerzeń PHP na Azure - AMQP

Object Storage Arubacloud
0 głosów
135 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2019 w Hostingi, domeny, usługi przez Assasz Nałogowiec (30,460 p.)

Witam,

Mam problem z zainstalowaniem rozszerzenia AMQP dla aplikacji PHP wdrożonej na platformie Azure. Przy instalacji kierowałem się tą dokumentacją: https://docs.microsoft.com/pl-pl/azure/app-service/web-sites-php-configure (próbowałem via ini settings oraz App Settings, ostatecznie zostawiłem to drugie). 

Także umieściłem plik php_amqp.dll ściągnięty z tej strony (dla PHP 7.3, NTS, x86) w folderze wwwroot/bin oraz dodałem w ustawieniach zmienną PHP_EXTENSIONS = bin/php_amqp.dll. Po restarcie aplikacji dostaję błąd 500, jak wejdę w Kudu i zajrzę do DetailedErrors to mam coś takiego:

D:\Program Files (x86)\PHP\v7.3\php-cgi.exe - The FastCGI process exited unexpectedly

Siedzę nad tym już trochę czasu i nic mi nie wychodzi, także zwracam się do Was o pomoc. Pilnie tego potrzebuję, inaczej kolejkowanie w mojej aplikacji nie będzie działało :( Generalnie jestem zielony jeśli chodzi o Azure, ale niestety muszę akurat tam umieścić aplikację (projekt uczelniany).

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 139 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2019 w PHP przez Assasz Nałogowiec (30,460 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 130 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 36 wizyt

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,455 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...