• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki telefon?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
213 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2019 w Offtop przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)

Witam.

Zamierzam kupić telefon. Zależy mi, aby posiadał poniższe cechy:

  • wejście jack
  • NFC
  • czujnik podczerwieni
  • mocną baterię
  • co najmniej 32GB pamięci wewnętrznej
  • Gorilla Glass
  • LTE
  • niewygórowaną cenę

Co polecacie?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 maja 2019 przez niezalogowany
Ogólnie ciężko będzie coś znaleźć ponieważ dosyć mało telefonów posiada czytnik podczerwieni, a gdy już jakiś ma to najczęśćiej jest to xiaomi, które przeważnie nie ma NFC ale z telefonów, które przychodzą mi do głowy to:

Xiaomi Redmi Note 7 :

- ma wszystko co wypisałeś nie licząc NFC ale są naklejki NFC więc polecał bym ci poczytać o nich bo być może to działa dobrze a w dodatku cena jest niska gdyż jest to około 800zł. Opinie o tym telefonie są bardzo dobre a co do Gorilla Glass to jest tu wersja 5.

Szczerze mówiąc nie umiem znaleźć chwilowo innego telefonu, który łączy wszystkie te cechy.
komentarz 24 maja 2019 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
edycja 24 maja 2019 przez jankustosz1
Ciekawa sprawa z tymi naklejkami. Szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałem.

Tylko właśnie rzecz w tym, że potrzebuję aktywnego NFC. Np. czasami w hotelach są karty NFC do pokoi i w celach edukacyjnych chętnie bym się pobawił tym co jest na niej zapisane.
1
komentarz 27 maja 2019 przez niezalogowany
A czy ten czujnik podczerwieni jest kluczową funkcją? Bo szczerze musze przyznać że bardzo zawęża to grupe możliwych telefonów, gdyż tak jak napisałem wyżej nie jest to popularna funkcja.
komentarz 27 maja 2019 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Jest to fajny bajer, ale może się obyć bez niego
1
komentarz 29 maja 2019 przez niezalogowany

Wszytskie ceny są z allegro, wybrałem pare telefonów z różnych marek ale ogólnie polecam wejść na tą stronę:

https://www.kimovil.com/pl/porownac-telefony-komorkowe

I po prostu pozaznaczaj wszystkie interesujące cię funkcję i zobaczysz liste telefonów. Wydaje mi się, że to będzie najlepsze rozwiązanie a w momencie jak zostanie ci kilka lub jeden do wyboru to jakieś recenzje na Youtube będą mile widziane przed wyborem.

A tu pare telefonów, które moim zdaniem są interesujące;

Samsung galaxy s8: wyświetlacz 5.8, 4 ram, pamięć 64gb bateria 3000mah cena 1200zł 
Nokia 8.1: wyświetlacz 6.18, 4 ram, pamięć 64 gb, bateria 3500 mah, cena 1500zł
Asus ZenFone Max Pro M2 : wyświetlacz 6.3, ram od 3 do 6, pamięć od 32 do 128gb, bateria 5000mah, cena 1200zł    
Huawei P20: wyświeltacz 5.8, ram od 4 do 6, pamięć od 64gb do 128gb, bateria 3400mah, cena 1349zł

Co do Huaweia to ze względu na sankcje ze strony USA nie będziesz otrzymywał aktualizacji androida ale wszytskie aplikacje takiej jak facebook, youtube itp. będą działać normalnie i również będą otrzymywały aktualizacje.

Jeżeli masz jakieś jeszcze pytania chętnie ci pomogę.

0 głosów
odpowiedź 19 czerwca 2019 przez minerals Nowicjusz (180 p.)
Ja stawiam na iPhone'y. Dla mnie te telefony są po prostu niezawodne.
komentarz 22 czerwca 2019 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Kupiłem s8 i jestem zadowolony. Genialny telefon.

W takiej ceny iphone na pewno byłby dużo gorszy

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 858 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 261 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 542 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2017 w Urządzenia mobilne przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...