• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Głośność grania słuchawek

0 głosów
39 wizyt
pytanie zadane 24 maja w Sprzęt komputerowy przez Lukas Hajduga Użytkownik (780 p.)
Witajcie ! Jestem posiadaczem słuchawek Razer Kraken 7.1 V2. Mój problem polega na tym że czasami zdarza się że słuchawki zaczynają grać ciszej. Na przykład wczoraj słuchałem sobie muzyki na spotify na 12% głośności no i wszystko było ok. Dzisiaj włączam komputer odpalam muzykę na tych samych ustawieniach głośności a ona jest o połowę cichsza i żeby uzyskać taką samą głośność musiałem je ustawić na 35%. W grach jest podobnie. W battlefield 1 wystarczy 30% żeby dobrze słyszeć wszystko a czasami zdaża się tak że w GTA V na 60% słychać gorzej niż w battlefieldzie na 30%. Problem znika jak odepne słuchawki i znowu wepne je do komputera. Jak myślicie, co może powodować takie rzeczy ? Dziękuje za pomoc.
komentarz 24 maja przez jankustosz1 Pasjonat (19,990 p.)
software
komentarz 24 maja przez Lukas Hajduga Użytkownik (780 p.)
Czyli myślisz że to wszystko przez tą aplikacje razera która steruje słuchawkami ?
komentarz 24 maja przez jankustosz1 Pasjonat (19,990 p.)
No coś ze sterownikami, lub ulepszaczami dźwięku. Ciężko powiedzieć. Instalowałeś oryginalne od ryzena?

Spróbuj np. zabić proces tej aplikacji i zobaczyć czy dalej będzie to występowało.
komentarz 24 maja przez Lukas Hajduga Użytkownik (780 p.)
Oryginalne są od razera. To jak się pojawi znowu to zakończe proces i zobacze wtedy i dam znać. Wielkie dzięki za pomoc

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 282 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 433 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 5,448 wizyt
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

67,105 zapytań

114,046 odpowiedzi

241,692 komentarzy

47,027 pasjonatów

Przeglądających: 240
Pasjonatów: 9 Gości: 231

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...