• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Smartwatch do aktywności fizycznych

Object Storage Arubacloud
0 głosów
409 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2019 w Offtop przez must Bywalec (2,980 p.)
edycja 21 maja 2019 przez must
Cześć. Szukam smartwatcha, który będzie głównie wykorzystywany do aktywności fizycznej (krokomierz, pulsomierz, gps,do biegania i inne takie bajery). Cena - około 300 zł. Musi on być kompatybilny z iOS (żeby nie było, że przerywa łączność z telefonem, bo już czytałem, że niektóre tak mają, ze ni zowąd tracimy połączenie), a także fajnie by było gdyby wyglądał coś na miarę applewatcha (czyli bardziej taki prostokątny/kwadratowy). Wymogiem też jest zeby nie trzeba było go ładować codziennie,dwa dni.

Polecono mi xiaomi bip.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 22 maja 2019 przez AdamSiekierski Dyskutant (8,340 p.)
wybrane 23 maja 2019 przez must
 
Najlepsza
Amazfit Bip. Tylko i wyłącznie. Korzystam od ponad roku codziennie, 24h i jedyną wadą jest rysujący się ekran (ale to moja wina :)) Ładuję go co 24 dni (średnio). Z moim iPhone 6 współpracuje idealnie, połączenia powiadomienia itp.
komentarz 29 maja 2019 przez AdamSiekierski Dyskutant (8,340 p.)
Aby zsynchronizować zegarek z telefonem, trzeba włączyć aplikację. A synchronizacja trwa około minuty
komentarz 1 czerwca 2019 przez must Bywalec (2,980 p.)
No tak, aczkolwiek nie pytałem się o to w jaki sposób zsynchronizować :P Miałem kiedys jakiekolwiek problemy z łącznością, samą apką albo zegarkiem? Używasz  apki Mifit?
komentarz 1 czerwca 2019 przez AdamSiekierski Dyskutant (8,340 p.)
Używam. Aplikacja problemów z łącznością nie ma, ale sama synchronizacja trwa trochę długo (1-2 minuty). Ale to przypadłość wszystkich zegarków spod logo Xiaomi i Amazfit - miałem również Mi Band'a. Co ciekawe na telefonie Xiaomi takich "problemów" nie było, tylko gdy używam z moim iPhone. Wystarczy być po prostu cierpliwym :)
komentarz 1 czerwca 2019 przez must Bywalec (2,980 p.)
Długość łączenia mi nie przeszkadza, byle by nie zrywało łączności, bo czytałem, że raz jak ktoś sie połączył, to pozniej musial robic hardreseta telefonu czy tam zegarka zeby sie na nowo polaczyc.
komentarz 1 czerwca 2019 przez AdamSiekierski Dyskutant (8,340 p.)
Takiego czegoś nie było. Łączność jest utrzymana cały czas, jak dostaję SMS'a czy ktoś do mnie dzwoni, to powiadomienie przychodzi na zegarek w ciągu sekundy - nawet gdy Mi Fit nie chodzi w tle. Łączności nigdy nie zrywa :)
0 głosów
odpowiedź 19 czerwca 2019 przez minerals Nowicjusz (180 p.)
Ja mam bransoletkę Xiomi Mi Band 3. Jeśli nie masz wygórowanych wymagań to może się sprawdzić.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,749 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2020 w Offtop przez MarcinP Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 260 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2018 w Offtop przez Dawid.cvb Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 121 wizyt
pytanie zadane 15 marca w Offtop przez Panelinio Gaduła (4,090 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,552 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...