• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dron e58 tryb startu działa przez 1s po chwili dron się wyłacza

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
361 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2019 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Witam, posiadam Drona e58 i mam pewien problem. Tryb startu działa przez 1s po chwili dron się wyłącza po chwili. Próbowałem skalibrować za pomocą aplikacji, jednak się nie udało. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lewei.jyufo&hl=ru Dron unosi się na wysokosc 10cm i po chwili wyłaczają się silniki, dron spada jak kamien w wode

Próbowałem również  przywrócić ustawienie domyślne, jednak również się nie udało. Czy ma ktoś pomysł, co mogło się stać? Drona mam od 3 dni, przez 2 dni nie było problemu. Problem się zaczął kiedy bawiłem się tymi przyciskami zaznaczonymi na zielono.

Ktoś miał podobny problem?

Szukałem na internecie, jednak nie udało mi się go naprawić...

komentarz 16 maja 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Kupiles zlozonego drona, czy sam skladales?

Sa jakies dziwieki, czy po prostu nagle silniki sa wylaczane?
komentarz 16 maja 2019 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Kupiony na Aliexpress, zachowuje się normalnie, pop prostu śliniki same się wyłaczają
komentarz 16 maja 2019 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Może... bateria ma niski stan naładowania? Tutaj masz jakieś porady dotyczące m.in. kalibracji: https://www.65drones.com/blogs/funfly-tricks-hacks/how-to-fly-eachinee58

komentarz 17 maja 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
1. Blad systemu, a raczej ko trolera odpowiedzialnego za sterowanie silnikami

2. Kabel sie odpial, spalil czy cos innego

3. Akumulatir jest rozladowany, albo wadliwy, moze pokazywac, ze jest naladowany, ale po odpaleniu jest nagle rozladowany. Albo kontrolka odpowiedzialna za stan naładowania jest wadliwa.

Ja bym zwrocil, albo wyciagnal srubokrety i multimetr i sprawdzil napiecia na silnikach i akumulatorze, oraz szukal ewentualnych zniszczeń na plytce. Jeżeli latal podczas deszczu, to tez moga byc slady wilgoci na plytce, a czasami i bez tego mozna znalezc na chinskich produktach.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 175 wizyt
pytanie zadane 10 października 2019 w Offtop przez reaktywny Nałogowiec (41,470 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 112 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2018 w Offtop przez Isild Użytkownik (600 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 256 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2017 w Offtop przez Pajdas Mądrala (5,930 p.)

92,782 zapytań

141,712 odpowiedzi

320,598 komentarzy

62,114 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...