• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Studia informatyczne, czy mam szansę dostać sie z takimi wynikami?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
930 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez adrians162 Nowicjusz (120 p.)
zamknięte 17 lipca 2019 przez adrians162
Witam, czy mam szansę dostać się na politechnikę lubelską/umcs w Lublinie z takimi wynikami? Matematyka poziom podstawowy 60%, matematyka poziom rozszerzony 50% j,angielski poziom podstawowy 84%(choć wiem że najbardziej brana pod uwage jest matematyka/informatyka). Podstawe napisałem dość słabo mogłem miec minimum 80% gdyby nie bardzo głupie błędy rachunkowe.. Ale tak to wygląda. a wieć czy jest szansa,.czy ciężko jest się teraz dostać na kierunek informatyczny ??
komentarz zamknięcia: Dostałem odpowiedź
2
komentarz 11 maja 2019 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Przestańcie zadawać takie pytania na forach. Jakichkolwiek forach. Zawsze najlepszym źródłem informacji będzie dziekanat wydziału. Policz sobie punkty ze wzoru dostepnego w necie i dowiedz się z dziekanatu ile pkt miała ostatnia osoba która weszła rok temu. Porównaj trudności matur i odpowiednio przeskaluj.
komentarz 11 maja 2019 przez k222 Nałogowiec (30,150 p.)
1. złóż papiery na kilka uczelni i kierunków, uwzględniając progi z poprzednich lat i swoje wyniki
2. czekaj na wyniki
3. sprawdź gdzie się dostałeś
4. jeżeli się nie dostałeś weź udział w rekrutacji uzupełniającej, wróć do punktu 1
5. nie zadawaj pytań, które nic nie zmienią  na forach (srsly, czego oczekujesz?)
6. studiuj tam gdzie się dostałeś - profit
6'. popraw maturę i dostań się za rok - profit

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 maja 2019 przez mrspock1 Mądrala (6,420 p.)
Zdarza się że dziekanat nie chce odpowiadać bo panie które są tam zatrudnione są nierozgarnięte. Podstawa nie jest brana pod uwagę, jak masz dobry wynik z rozszerzenia. Rozszerzenie jest liczone po pomnożeniu przez półtora lub przez dwa. Żeby się dostać na wymagające kierunki, trzeba mieć około 80% rozszerzonej matematyki i informatyki. Jeśli uczelnia ma małe wymagania, to dostaniesz się z jakimikolwiek wynikami, ale odpadniesz po pierwszym semestrze bo nie zrozumiesz treści wykładanych.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 899 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 988 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez luna22 Obywatel (1,420 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,638 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...