• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zanikający Internet

Object Storage Arubacloud
0 głosów
150 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Norciu Nowicjusz (140 p.)
Witam otóz mam taki problem gdyż, posiadam w domu router TP-LINK internet mam z UPC gdy mam podłączony internet do routera to w przeglądarce internet działa wszystko śmiga ładnie pięknie ale w programach typu : Steam , Origin itd bardziej chodzi mi tu o GTA ONLINE zanika internet na parenaście sekund nie wiem co mam robić pomoże ktoś ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 maja 2019 przez afqedart Mądrala (5,050 p.)
Na innych urządzeniach dzieje się tak samo? Zaktualizuj wszystkie sterowniki programem Driverbooster. Co masz na myśli, że zanika? Po prostu wyrzuca Cię z gry czy może komputer nie wykrywa wifi ( o czym świadczy wykrzyknik, lub czerwony krzyżyk na ikonce połączenia bezprzewodowego w prawym dolnym rogu)?
komentarz 8 maja 2019 przez Norciu Nowicjusz (140 p.)
Dzieje się tak tylko na moim komputerze i nie mam WiFi tylko przez kabel poprostu mnie wyrzuca z gry co jakiś czas na mniej więcej 45sekund a przeglądarka wszystko normalnie działa w prawym dolnym rogu nie ma wykrzyknik ani  Żółtego znaku na sieci
komentarz 8 maja 2019 przez Norciu Nowicjusz (140 p.)

@afqedart, Dzieje się tak tylko na moim komputerze i nie mam WiFi tylko przez kabel poprostu mnie wyrzuca z gry co jakiś czas na mniej więcej 45sekund a przeglądarka wszystko normalnie działa w prawym dolnym rogu nie ma wykrzyknik ani  Żółtego znaku na sieci  zrobię jak mówisz zaktualizuje sterowniki może coś pomoze

komentarz 8 maja 2019 przez afqedart Mądrala (5,050 p.)
Ach sorki nie doczytałem. Generalnie w przeglądarce ciężko żebyś to wykrył bo przecież musiał byś odświeżać stronę co kilka sekund a może też neta Ci wyrzuca. Nawet jak filmy oglądasz, a są one zbuforowane to film się nie zatnie. Najprawdopodobniej karta sieciowa. Ew. możesz sprawdzić jeszcze na innym kablu. Jeszcze możesz kupić dodatkową kartę sieciową za parę groszy nawet używkę i sprawdzić jak będzie. Na wadliwy system to nie wygląda. Próbowałeś wpiąć się do innego gniazda w routerze?
komentarz 8 maja 2019 przez Norciu Nowicjusz (140 p.)
Próbowałem na innym kablu na innym gnieździe w routerze dopiero jak używam kabla bezpośrednio z gniazdka to działa bez problemu bo mieszkam w kamienicy i właściciel chciał mieć monitoring internet i telewizję zakupił więc internet który znajduje się w szopce podłączony jest do switcha który rozdziela internet na inne mieszkania a moje mieszkanie podłączone jest bezpośrednio do routera a drugi koniec kabla jest u mnie w mieszkaniu jako gniazdko na Rj-45 i od tego gniazdka mam podłączony kabel RJ-45 do kompa to nic nie przerywa internetu dopiero jak podłącze ten kabel do routera a z routera do kompa to wtedy tak się dzieje a WiFi działa też bez problemu

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 201 wizyt
pytanie zadane 18 stycznia 2018 w HTML i CSS przez Dzony66 Początkujący (310 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 276 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 124 wizyt

92,571 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...