• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bezpieczeństwo webaplikacji - sekurak zin offline

+2 głosów
183 wizyt
pytanie zadane 22 lipca 2015 w Offtop przez niezalogowany

Witam, chciałbym się z wami podzielić w pełni darmową lekturą w postaci elektronicznej wydanego przez sekurak.pl. Doskonała lektura na leniwą środę dla wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem webaplikacji (CSRF, SQLI, XSS, XXE itd.), oraz zaciętych webmajstrów, W pełni darmowego PDF można ściągnąć ze strony sekurak.pl pod adresem

sekurak.pl/zin/1.pdf

Kilka słów od autorów http://sekurak.pl/sekurak-offline/

Warto dodać że jest to jedna z niewielu darmowych publikacji w tym temacie napisana w języku polskim.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 22 lipca 2015 przez Comandeer Guru (559,560 p.)

Niektóre zdania wskazują na to, że te artki powstały w ciągu dwóch ostatnich lat (mysql_real_escape_string czy określenie HTTP/2 jako opracowywanego standardu). Mimo wszystko pozycja dość dobra, aczkolwiek poruszająca jedynie podstawowe rzeczy, mnie osobiście dobrze znane

komentarz 22 lipca 2015 przez niezalogowany
Całkowicie się zgadzam zapomniałem uprzedzić: Pozycja dla początkujących w zakresie bezpieczeństwa webaplikacji. Zapomniałem dodać że jest to cykl artykułów o bezpieczeństwie webaplikacji, jest pierwszy artykuł więc jego poziom analogicznie jest podstawowy
0 głosów
odpowiedź 22 lipca 2015 przez Pinio Gaduła (3,520 p.)
a ja dziekuję za ten wpis:)
0 głosów
odpowiedź 22 lipca 2015 przez alfred Początkujący (270 p.)
Dobre i przydatne dzięki za wstawkę :)

Podobne pytania

+3 głosów
0 odpowiedzi 41 wizyt
pytanie zadane 18 września w Offtop przez Wiciorny Mędrzec (177,410 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 117 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 1,371 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez MichalGiza Nowicjusz (130 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o szczegółowe opisanie problemu oraz udostępnienie wszystkich istotnych informacji (kody źródłowe, zrzuty ekranu itp.).Opisanie problemu

85,240 zapytań

134,053 odpowiedzi

297,242 komentarzy

56,329 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...