• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozszerzenie ekranu na 3 monitory

0 głosów
458 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Grzegorz Mikina Mądrala (6,060 p.)
Witam, normalnie miałem podpięty monitor po kablu HDMI, w laptopie mam jedno wyjście HDMI a w monitorze 22 cale mam jedno wyjście HDMI natomiast w telewizorze, który wisi na ścianie sa cztery wyjścia HDMI. Jak mogę podpiąć trzeci monitor? Spięcie monitora z tv nic nie dało. Laptop nie widzi trzeciego monitora.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2019 przez Szycha Gaduła (4,630 p.)

Spróbuj podpiąć telewizor albo monitor z VGA jeśli jest taka możliwość. 

Przykładowo monitor po VGA a telewizor po HDMI .

Uwaga. Nie wiem czy zadziała, ale sam chcę tak zrobić i tylko taki sposób przychodzi mi do głowy, a nie mam kabla VGA żeby przetestować laugh

komentarz 27 kwietnia 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,520 p.)
Zadziala, bo sam tak robilem, ale jesli nie ma sie VGA, to czytalem gdzieś o konwkterze VGA/USB albo HDMI/USB, ktory pozwala na podpiecie monitora poprzez uzycie USB.
komentarz 9 maja 2019 przez Grzegorz Mikina Mądrala (6,060 p.)
edycja 9 maja 2019 przez Grzegorz Mikina
Drogi interes od 120 zł w góry, kawałek puszki z gniazdem i wtyczka z usb. Spliter kupiłem, ale właściciel nie wiedział czy jest aktywny, niestety nie jest. Przynajmniej nie działa u mnie w ten sposób . Nie wiem już co z tym zrobić, czy inwestować w drugi spliter tym razem za 80zł i mieć aktywny spliter do hdmi czy raczej w taki adapter. Może popatrzę za używkami na allegro.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 49 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 159 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez KonDZIKs Obywatel (1,730 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 261 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez sKodowany Obywatel (1,150 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o odpowiedni tytuł, kategorię oraz tagi.Tagi

84,132 zapytań

132,902 odpowiedzi

293,920 komentarzy

55,556 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...