• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sprzedaż projektu ( szablon / całość )

0 głosów
44 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia w Offtop przez damian9901 Bywalec (2,140 p.)
Cześć, nie wiem właściwie, czy wybrałem dobrą kategorię - offtop, jesli nie, to sorry.

Od jakiegoś czasu pracuje nad systemem zgłoszeń ( dla wtajemniczonych mogę zrobić kilka ss i wstawić tutaj ). Obecnie jest to zwykły szablon html+css+jQuery. Początkowo było jedyne założenie, żeby przypomnieć sobie kilka rzeczy, ale trochę już tego napisałem i właściwie wpadłem na pomysł, aby to gdzieś sprzedać ( może być jedynie w formie szablonu, ewentualnie mogę to w pełni zautomatyzować przy uzyciu Laravela). Może ktoś mi "sprzedać" kilka tipów, jakie strony i co w takiej sytuacji mam zrobić, aby wszystko było "legalnie"? Chciałbym po prostu trochę "dorobić".

Od siebie dodam tyle, że znam stronkę: themeforest, gdzie ludzie właśnie publikują szablony.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 119 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 305 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2018 w Offtop przez Kurkuma Nowicjusz (130 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 186 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca 2015 w Offtop przez Gandalf Obywatel (1,300 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

67,108 zapytań

114,052 odpowiedzi

241,701 komentarzy

47,027 pasjonatów

Przeglądających: 276
Pasjonatów: 22 Gości: 254

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...