• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Widnows 10 Realtek High Definition Audio

Object Storage Arubacloud
0 głosów
278 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez policja Nowicjusz (140 p.)

Witam od wczoraj borykam się z pewnym problemem mianowicie po walnięciu lekko w obudowę komputera ten zaciął się a następnie zrestartował. Od tamtego momentu zauważyłem że nie działa mi dźwięk wcześniej po naciśnięciu w głośnik na pasku miałem do wyboru 5 różnych urządzeń natomiast teraz mam tylko 1 monitor który odpowiada jako Amd High Definition Audio Device. Próbowałem podłączyć słuchawki na nowo ale nic to nie dawało dodam jeszcze , że wcześniej zawsze kiedy podłączałem nowe słuchawki , głośniki otwierał sie Realtek a teraz pustka. Postanowiłem więc odinstalować Realtek'a ( co było moim największym błędem ). Teraz  w menadżerze urządzeń  w zakładce urządzenia systemowe mam wykrzyknik przy Kontrolel zgodny ze standardem High Definition Audio. 

Próbowałem na nowo zainstalować Realtek'a ale nie wykrywa mi go nigdzie. Proszę o pomoc co mam zrobić , gdzie pobrać ( może pobieram zły plik ze złej strony ) aby wszystko działało jak powinno. W tym momencie mogę wyrzucić słuchawki do kosza skoro po podłączeniu nie działają. Jeszcze raz proszę o pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)

o walnięciu lekko w obudowę komputera 

Hehe. A to z której strony? Podaj jeszcze model to się dowiemy co uszkodzono i ci jakoś pomożemy. 

Podobne pytania

–1 głos
3 odpowiedzi 525 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2015 w Offtop przez KapiziaK Użytkownik (900 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 5,883 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 31,649 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,538 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...