• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jest w tym potencjał na biznes?

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
334 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2019 w Offtop przez tiznit Nowicjusz (150 p.)

Witam!
Chciałbym Was prosić o ocenę, czy mój pomysł na firmę ma jakiekolwiek szanse na sukces. Wprawdzie ma niewiele wspólnego z programowaniem, ale myślę że możecie być zainteresowani - chodzi mi o coś w rodzaju GamePubu. O ile mi wiadomo w Poznaniu nie ma takiego miejsca, za ludzi spragnionych rozrywki nie brakuje.yes
Byłoby to swego rodzaju połączenie klasycznego drink-baru z dawnym salonem gier. Tyle że zamiast automatów: konsole, może kilka stanowisk PC.
Przychodzilibyście do takiego miejsca? Zacząłem już obmyślać strategię promocyjną a nwet nie sprawdziłem, czy mój pomysł w ogóle ma sens xD

komentarz 25 kwietnia 2019 przez Vorczu Początkujący (390 p.)
Czy czasami w Poznaniu nie ma Cybermachin'y ?

6 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2019 przez anm Użytkownik (780 p.)

W moim mieście są takie puby, można pograć na konsoli, w karty, planszówki etc.

Na pewno jest to jakaś różnorodność, bo można się integrować z innymi poprzez właśnie wspólną grę. Moim zdaniem jest to fajny pomysł, aczkolwiek zależy od wykonania, a mianowicie - jakie gry będą dostępne? jak rozwiążesz problem logistyczny związany z kolejkami? Moim zdaniem trzeba tu wszystko skrupulatnie zaplanować ale pomysł na plus! smiley

Btw. z tego co widzę to w Poznaniu jest już parę takich miejsc.

+1 głos
odpowiedź 18 kwietnia 2019 przez Shimeo7 Obywatel (1,910 p.)
Działalność ukierunkowana bardziej na drinkBar, czy gameBar?
+1 głos
odpowiedź 18 kwietnia 2019 przez niezalogowany
Cybermachina, PadClub, Long Play. Nie wiem czy aktualne, bo nie jestem z Poznania, ale słaby research zrobiłeś :D
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2019 przez Armand444 Nowicjusz (170 p.)
Sam pomysł jest mega! Wiem po sobie - lubie np. Fifę, a w Warszawie nie ma solidnego miejsca, gdzie w taką fifę w luźnej atmosferze na mieście mogę sobie pograć. Moim zdaniem jeśli wszystko dobrze zaplanujesz, to może to być strzał w dziesiątkę :)
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2019 przez Kondzio Mądrala (5,230 p.)
Czyli taka typowa Cybermachina - jeśli chodzi o tego typu bary to moim zdaniem każde miasto powinno mieć minimum dwa takie :D Bo czasem jeden to za mało w piątki ;)
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Trochę bym się obawiał konkurencji ze strony Cybermachiny, która ma już swoje grono fanów i przyjezdni czesciej wybiora znane sobie miejsce niz jakis nieznany im lokal
komentarz 26 kwietnia 2019 przez tiznit Nowicjusz (150 p.)
edycja 26 kwietnia 2019 przez tiznit

To może jakoś równolegle z przygotowaniami do otwarcia prowadzić szeroko zakrojone działania promocyjne? Sprawić, żeby lokal stał się rozpoznawalny jeszcze zanim będzie dostępnyenlightened
No bo jak przyjezdni będą szukać game/drink baru? W internecie - czyli w Google. Czyli trzeba mieć stronę, na wysokiej pozycji. Tutaj można skorzystać z pomocy specjalistów. A znajomych poprosić, żeby robili szum na facebooku itd.

Albo najpierw odwiedzić przyszłą konkurencję i zaoferować coś, czego oni nie mają. W końcu jedna z zasad marketingu brzmi "Lepiej być pierwszym niż lepszym"cheeky.

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 222 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez PiotrY Użytkownik (590 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 139 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kapool Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 173 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2020 w Offtop przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...