• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakie Aplikacje na Linuxa

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
486 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2015 w Offtop przez Pyro Gaduła (4,210 p.)
Witam wczoraj postanowiłem pozbyć się windowsa i zainstalowałem na jego miejsce Linuxa Ubuntu 14.04 LTS osobiście bardzo lubie i chwale sobię ten system tylko że ostatni raz gdy na nim pracowałem miał on wersje 12.04 LTS i zastanawiają mnie 2 rzeczy 1. Jakie ciekawe aplikacje polecacie dla kogoś kto tyle co przerzucił się z Windowsa(Wine i PlayOnLinux  już mam ) i 2.Czy coś wielkiego się zmieniło między 12.04 a 14.04 czy tylko naprawa błędów nowe biblioteczki itp.

6 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)
Ja polecam Tor Browser'a oraz GParted do zarządzania partycjami

Pozdrawiam
+1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Zainstaluj sobie jakieś IDE np. Code::Blocks albo Eclipse (zależy w czym programujesz), Blendera, GIMP'a, to z takich podstawowych programów, zainstaluj sobie jakiś dobry edytor tekstu do kodzenia stronek.
+1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez robert9620 Stary wyjadacz (11,640 p.)
chromium - przeglądarką

sublime - dobry edytor tekstowy
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez hakiros54 Obywatel (1,160 p.)
mam pytanie,  te wine co pobrałeś to te wine ktore w centrum oprogramowania ubuntu nazywa sie wine- środowisko uruchomieniowie dla programow ms windows. czy microsoft windows compatibility layer (meta-package)?
komentarz 8 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Wine - środowisko uruchomieniowe dla programów MS.
komentarz 8 kwietnia 2015 przez Pyro Gaduła (4,210 p.)
Ja mam oba zainstalowane jedno wspiera drugie o ile się nie myle
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Aplikacji jest milion pięćset sto dziewięćset, więc ich ,,ciekawość'' zależy od potrzeb. Dla mojej córki np. ciekawy jest SuperTux.
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez Tomatosoup Pasjonat (18,530 p.)
Polecam MyUnity do konfiguracji interfejsu

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 2,198 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 5,522 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2017 w Java przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,652 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...