• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Agencja interaktywna Interaktiva.pl

0 głosów
109 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia w Nasze projekty przez Wasacz Początkujący (480 p.)
edycja 15 kwietnia przez Wasacz
Hej!

Jestem  na etapie tworzenia startupu pod nazwą interaktiva.

Proszę o sugestie co można poprawić, dodać itd

 

https://interaktiva.pl

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 15 kwietnia przez Luna Cognita Dyskutant (8,030 p.)
Strona na WordPressie więc jedynie (co mi się wydaje) to zrobiłeś to proste zakładki w phpie, dodałeś content który swoją drogą wymaga nieco poprawy (brak znaków interpunkcyjnych, brakujące końcówki ęćźń i niepotrzebnie pogrubiony tekst tam gdzie nie powinien być) na stronę i zmodyfikowałeś dostępny w sieci styl, sorki za hejt ale jestem fanem projektów "od zera".

Pozdrawiam
komentarz 15 kwietnia przez Wasacz Początkujący (480 p.)
To jest jednak hejt.

Dlaczego  

Jedyne co Ci mogę przyznać to to, że jest to strona oparta o WordPress - ale czy to cos złego, jeżeli będziemy działać głównie na WordPressie? (przynajmniej w najbliższym czasie).

Stronę kodowalem od zera, od projektu, który otrzymałem po pociecie, aż po wdrożenie.

Stworzylem customowe taxonomie, typy postow, pisałem css (z pomocą sassa i jego kompilatora).

Jeśli chcesz kogoś obrazac i obrażać jego ciężką pracę przynajmniej podaj dowód, bo to jest śmieszne.

Nie jestem fanem obelg, hejtu.

Pozdrawiam
1
komentarz 15 kwietnia przez Gambr Mądrala (7,310 p.)
Nie, to nie był hejt. Strona oparta na WordPress to nic złego, zgadzam się. Nie nazwałbym jednak start upem paru zakładek z treścią, pełnych błędów interpunkcyjnych, reklamujących usługi graficzne oraz wyklikanie dla klienta szablonu strony. Proponuje najpierw stworzyć jakąkolwiek wartość i przestać wymagać uznania za użycie kompilatora css bo to jest dopiero śmieszne. Końcowego użytkownika interesuje wartość biznesowa, nie natomiast sass i kolor czcionki Twojego IDE
1
komentarz 15 kwietnia przez Arkadiusz Fajdek Dyskutant (8,510 p.)

@Wasacz,  dajesz stronę do oceny, ktoś pisze co o tym myśli i zaczyna się karuleza w styl "nie znasz nie oceniaj"... Szok trochę. "Pełen profesionalizm", jeśli będziesz tak reagować na każdą krytkę swojej pracy to naprawdę życzę powodzenia.

komentarz 15 kwietnia przez Wasacz Początkujący (480 p.)
edycja 15 kwietnia przez Wasacz

@Gambr, @Arkadiusz Fajdek  w Polsce niestety istnieje dziwne przeświadczenie, że jeżeli ktoś broni swoich racji to nie umie znieść krytyki.

 

Zaczynimy od samego początku, @gambr masz akurat w 100% rację, że nazwanie interaktivy jako "start-up" to błąd i się z Tobą zgadzam, wyskoczył bodajże przy wybieraniu tematu proponowany "tag" dlatego wybrałem start-up.

Przyjmijmy, więc, ze nie jest to start-up i zaczynimy rozmowę od zera.

Owe portfolio realizowałem około 50 godzin, nie jest jakieś przełomowe, ale w moim odczuciu jest proste i eleganckie, Nie używałem tu tylko i wyłącznie kompilatora SASS, ale pisałem wcześniejszą wiadomość na telefonie - dlatego też nie opisałem wykorzystanych technologii itd i nadal tego nie zrobię powód jest prosty, jeśli ktoś by chciał tak naprawdę sprawdzić stronę, odwiedzić źródło - wiedziałby wszystko.

 A to, że broniłem swoich racji przy tym jak ktoś mi powiedział "zrób coś swojego a nie szablony kradniesz" - bo mniej więcej taki był kontekst wypowiedzi tamtej osoby to w moim odczuciu nadal nie jest błędem, a tylko bronieniem swoich racji.

Wiem także, że treści nie są pierwszorzędne - będą poprawiane przez content marketing, aktualnie jestem na etapie rozmów z pewną osobą, dlaczego więc udostępniłem ową strone ? 

Odpowiedź jest prosta, pan Mirosław był dla mnie inspiracją, to właśnie dzięki niemu odkryłem pasje do web-devów i wiem, ze są tutaj ludzie podobni do mojej osoby, którym ufam,a bardziej chciałem się skupić na błędach "mechanicznych" na stronach, niż aktualnie na samej treści

Pozdrawiam

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 192 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 201 wizyt
pytanie zadane 18 lipca 2018 w Nasze projekty przez mgita Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 97 wizyt
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

65,755 zapytań

112,393 odpowiedzi

237,319 komentarzy

46,700 pasjonatów

Przeglądających: 142
Pasjonatów: 0 Gości: 142

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...