• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

wyłączenie wyskakiwania opcji klikajac prawy przycisk myszy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
96 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2019 w JavaScript przez bergman Obywatel (1,600 p.)
Cześć tworze gre w canvasie za pomoca p5.js napotkałem się z problemem gdy chce użyc prawego przycisku myszy wszystko działa poprawnie ale nie wiem jak pozbyc funkcjonalności prawego przycisku myszy na mojej stronie nie chce zrobic tak by przycisk wogóle nie działał ale zeby nie pokazywał zapisz -grafike jako -kopiuj grafike -zbadaj.Z góry dziękuje za udzielenie odpowiedzi :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2019 przez Xevrrer Obywatel (1,640 p.)
wybrane 17 kwietnia 2019 przez bergman
 
Najlepsza

Myślę że tutaj jest twoje rozwiązanie:

https://stackoverflow.com/questions/737022/how-do-i-disable-right-click-on-my-web-page

 

const myCanvas = document.getElemenById('YOUR CANVAS NAME');

myCanvas.addEventListener('contextmenu', event => event.preventDefault());

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 118 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 83 wizyt
pytanie zadane 12 września 2023 w HTML i CSS przez Reapel Początkujący (320 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,539 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...