• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór telefonu do 900zł

Object Storage Arubacloud
0 głosów
261 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2019 w Urządzenia mobilne przez kenjiro244 Dyskutant (8,600 p.)

Witam przyszła pora na zmianę telefonu problem pojawia się jak zwykle przy wyborze mam kilka pytań i może polecenie jakiegoś konkretnego modelu.

Wolałbym telefon nowy. Czy dużo zyskam wybierając telefon już używany i czy warto takowy kupować?

Budżet jest to co prawda 900zł ale tak naprawdę nie jest to wymagana cena telefonu dobry sprawdzony telefon za 700zł też może być.

Jak na razie spodobały mi się dwa modele:

ASUS ZENFONE MAX PRO M1 naprawdę spora bateria.

XIAOMI REDMI NOTE 5

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2019 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
Zależy czego potrzebujesz

Jeśli do takiego codziennego używania, żeby działał prawidłowo i cie nie wkurzał, mogę polecić huawei p9 lite
Używam jakoś od września albo października 2018
Jeszcze nie było sytuacji gdzie mnie wkurzył
Kupowałem go jakoś za 700zł wliczając w to koszt dostawy
komentarz 13 kwietnia 2019 przez kenjiro244 Dyskutant (8,600 p.)
Z tego co widzę to cena jakoś nie spadła a trochę dopłacając mam 1gb ramu więcej, większy ekran + 64gb pamięci wewnętrznej.

A co to korzystania to chyba standard codzienne używanie, jakaś gierka czy film co tydzień dojeżdżam na studia około 100km więc jakoś czas muszę zabić. A mój aktualny jest nieobliczalny jeżeli chodzi o baterię czy cokolwiek w zasadzie :(
0 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2019 przez mrspock1 Mądrala (6,420 p.)
Nie warto inwestować więcej niż 200 zł za telefon z ekranem o przekątnej 10 cm. Gdyby to było 20 lat temu i sklep oferował by do komputera ekran o wielkości 10 cm to kupujący by wyśmiał sprzedawcę i nie przyszedł więcej do tego sklepu.
komentarz 13 kwietnia 2019 przez kenjiro244 Dyskutant (8,600 p.)
Muszę zapytać bo nie daje mi to spokoju. CO??? 10 cm jeżeli chodzi o telefony to nie taka abstrakcja jak 10 cm ekranu. Flagowce w 2011 miały po 10cm np. samsung s2.
komentarz 13 kwietnia 2019 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
To tak samo, jak nie warto inwestować więcej niż 30zł w zegar/zegarek o średnicy mniejszej niż 20cm
0 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2019 przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)
Posiadam Xiaomi redmi note 5 plus w wersji 4/64. Ogólnie telefon baaardzo dobrze się sprawuje. Do plusów zaliczę szybkość, nie wiesza się, inteligentne zarządzanie pamięcią, długie trzymanie na baterii (mi średnio 50h), ogólnie dziedziczy wszystkie plusy tej marki, długo by wymieniać.

Minusem tego modelu jest słaby aparat, mi to osobiście nie wadziło bo takowego prawie wcale nie używam, aczkolwiek niektórym na tym faktycznie zależy. Przykładową jakość zdjęć pewnie znajdziesz w necie.
komentarz 14 kwietnia 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Ja używam Xiaomi Redmi 5A, bo Note był dla mnie za duży (6-cali)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 177 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2020 w Urządzenia mobilne przez wz7475 Początkujący (360 p.)
+1 głos
8 odpowiedzi 834 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2015 w Urządzenia mobilne przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 266 wizyt

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...