• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pytania zadawane przeze mnie w latach wcześniejszych

Object Storage Arubacloud
0 głosów
287 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2019 w Offtop przez b00ny Mądrala (6,050 p.)
edycja 13 kwietnia 2019 przez b00ny

Witam

Przypomniałem sobie o tym forum troszkę czasu temu, więc postanowiłem tutaj zajrzeć. Sprawdziłem, czy chrome dalej pamięta hasło do tego konta (dziwne, gdyby nie pamiętało), i spojrzałem w historię zadawanych pytań. Nie mogę znaleźć odpowiednich słów na to żeby określić, jaka była to żenada. Cringe można by powiedzieć. 

Jest mi przykro, że w taki a nie inny sposób się tutaj wypowiadałem, ale największym bólem jest to, że nie mam możliwości usunięcia tych głupot. Oczywiście, są też plusy, a jednym z nich jest to, że te konto jest świetnym przykładem, jak nie pisać w internecie.

Ten wpis jest tak samo bezsensowny jak poprzednie, jedyne co chciałem zrobić to wylać swoje myśli na temat tego, co tutaj robiłem. Przy okazji, współczuję każdemu, kto musiał moje głupoty czytać, a co gorsza - na nie odpowiadać.

Pozdrawiam

komentarz 13 kwietnia 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Aha.

1
komentarz 13 kwietnia 2019 przez b00ny Mądrala (6,050 p.)
Wrzuciłem w tagi byle co.

Jak dobrze pamiętam było wymaganie żeby wrzucić jakąś tam ilość tagów, albo zwyczajnie coś pomieszałem. W każdym razie, są to losowe słówka nie mające żadnego znaczenia :)
komentarz 13 kwietnia 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Jest wymagane i w jakimś celu to wymaganie jest. Podpowiem, że nie po to, aby wpisać tam byle co ;) Brzmi to tym bardziej absurdalnie, że napisałeś temat o głupotach z młodości, czyli jak rozumiem nastąpiła jakaś zmiana, po czym w polu poniżej wpisałeś kompletne głupoty w tagach.
komentarz 13 kwietnia 2019 przez b00ny Mądrala (6,050 p.)
Co innego można było wpisać? Słowa kluczowe, takie jak głupota, młodość? Miałoby to tyle samo sensu co obecne tagi.
4
komentarz 13 kwietnia 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Tytuł, treść i tagi mają opisywać temat, problem, pytanie. Ułatwia to nawigację, indeksowanie, wyszukiwanie - generalnie ma na celu utrzymanie porządku. Jeśli więc Twoje pytanie mówi o głupocie i młodości to takie tagi mają sens. Jeśli Twoje pytanie nie mówi o kontenerze na kał, to takie tagi nie mają sensu. Wydawało mi się to logiczne i nie sądziłem, że trzeba takie rzeczy tłumaczyć.

Regulamin II.2.I.
komentarz 13 kwietnia 2019 przez b00ny Mądrala (6,050 p.)
Rozumiem. W takim wypadku zmieniam tagi
komentarz 13 kwietnia 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Super, dziękuję.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 288 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 87 wizyt
pytanie zadane 3 lutego 2021 w C i C++ przez matios309 Początkujący (310 p.)

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...