• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Program/AI uczący się na podstawie z moich rutynowych lecz randomowych ruchów i kliknięć.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
600 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Programmererer Początkujący (260 p.)
Czy ktoś mógł by mnie nakierować na jakiś program albo jak taki program zrobić/napisać. Robię na komputerze dosyć rutynową czynność która wymaga dużo czasu, niestety samym AutoIt lub Actiona i innym programem który polega na znajdowaniu pikseli i obrazków nie jestem w stanie zrobić tej samej wydajności co ręką i po prostu strasznie głupio to wygląda jak myszka skacze z jednego końca na drugi.
Dużo słyszymy o tej owej sztucznej inteligencji i jak szybko się uczy...
Chciałbym żeby ta sztuczna inteligencja śledziła moje ruchy myszki, nauczyła się ich(dlaczego włąsnie tam kieruję myszkę, a nie gdzie indziej itd.) i potem ja sam chciałbym zobaczyć tego efekty :D
komentarz 13 kwietnia 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Stworzenie tak owej sztucznej inteligencji wymaga czasu, wyzszej matmy raczej i pewnie kilku bardziej skomplikowamych algorytmow. Skoro wspomniales o pixelach, to cos czuje ze w gre beda wchodzic obrazy i moze ich poprawki. To ze uczy ona wie szybko to jedno, zeby ja napisac to drugie. Jedyne co mozna polecic, to python + kursy o budowaniu secii neuronowych i troche czasu. Kolega pisal AI do gry, taka mala prosta i zajelo mu to przeszlo 4 tyg z poznaniem pythona i przerobieniem ksiazki
komentarz 13 kwietnia 2019 przez Programmererer Początkujący (260 p.)
Dzięki :D Więc będę musiał sie za to zabrać.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 309 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 266 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2022 w Python przez patryk241 Użytkownik (700 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 636 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,080 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...