• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Program/AI uczący się na podstawie z moich rutynowych lecz randomowych ruchów i kliknięć.

Fiszki IT
Fiszki IT
0 głosów
305 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Programmererer Początkujący (260 p.)
Czy ktoś mógł by mnie nakierować na jakiś program albo jak taki program zrobić/napisać. Robię na komputerze dosyć rutynową czynność która wymaga dużo czasu, niestety samym AutoIt lub Actiona i innym programem który polega na znajdowaniu pikseli i obrazków nie jestem w stanie zrobić tej samej wydajności co ręką i po prostu strasznie głupio to wygląda jak myszka skacze z jednego końca na drugi.
Dużo słyszymy o tej owej sztucznej inteligencji i jak szybko się uczy...
Chciałbym żeby ta sztuczna inteligencja śledziła moje ruchy myszki, nauczyła się ich(dlaczego włąsnie tam kieruję myszkę, a nie gdzie indziej itd.) i potem ja sam chciałbym zobaczyć tego efekty :D
komentarz 13 kwietnia 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,520 p.)
Stworzenie tak owej sztucznej inteligencji wymaga czasu, wyzszej matmy raczej i pewnie kilku bardziej skomplikowamych algorytmow. Skoro wspomniales o pixelach, to cos czuje ze w gre beda wchodzic obrazy i moze ich poprawki. To ze uczy ona wie szybko to jedno, zeby ja napisac to drugie. Jedyne co mozna polecic, to python + kursy o budowaniu secii neuronowych i troche czasu. Kolega pisal AI do gry, taka mala prosta i zajelo mu to przeszlo 4 tyg z poznaniem pythona i przerobieniem ksiazki
komentarz 13 kwietnia 2019 przez Programmererer Początkujący (260 p.)
Dzięki :D Więc będę musiał sie za to zabrać.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 55 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 179 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 2,293 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2019 w Python przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

84,751 zapytań

133,554 odpowiedzi

295,978 komentarzy

56,010 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...