• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Narzędzie do testowania stron www na różnych systemach operacyjnych

Object Storage Arubacloud
0 głosów
171 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
Czołem,

Potrzebuje podejrzec jak moja strona wygląda na systemie operacyjnym Mac OS . Oczywiscie tego systemu nie mam zainstalowanego. Czy jest jakieś narzedzie , najlepiej online , żeby strone na macu potestować? Natknąłęm sie na coś takiego , ale nie wiem czy to dobry trop https://www.browserstack.com .

Z góry dziękuje za pomoc

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 12 kwietnia 2019 przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
Tu nie o system operacyjny chodzi, ale o przeglądarkę oraz urządzenie. Sprawdź jak strona wyświetla się na różnych przeglądarkach i telefonach. I strona którą podałeś to jak najbardziej dobry trop.
komentarz 12 kwietnia 2019 przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
Dzieki za odpowiedź. To ze o przeglądarke chodzi to rozumiem. Wiem o tym że różne przeglądarki wspierają  różne choćby reguły css. Ale wyjaśnij mi dlaczego np. ikona z fontello na windowsie na safari sie wyświetla ok , a na macu na safari juz nie ? W jaki sposób system wpływa na interpretacje kodu przez przeglądarke? O ile w ogóle wpływa..

Będe bardzo wdzięczny za uswiadomienie mnie w tej kwestii
komentarz 12 kwietnia 2019 przez program naczelny Gaduła (3,320 p.)
może masz inną (/niezaktualizowaną) wersję safari na macu?
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2019 przez Filipek123 Użytkownik (840 p.)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 278 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 192 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Jacque Obywatel (1,300 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 539 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Jacque Obywatel (1,300 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...